FreeM chce przejąć abonentów GaduAir

FreeM chce przejąć abonentów GaduAir

FreeM chce przejąć abonentów GaduAir
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
07.10.2011 12:41, aktualizacja: 07.10.2011 15:16

Sieć telefonii komórkowej FreeM, zaoferowała specjalne promocje zachęcające abonentów GaduAir - operatora, który niedawno ogłosił zaprzestanie swojej działalności, do przeniesienia się do FreeM. Promocje dotyczą mobilnego internetu

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Do standardowej oferty 1. MB dziennie darmowego internetu, z którego korzystać można w zamian za oglądanie reklam, FreeM dokłada 1 GB do wykorzystania w ciągu 30 dni z dziennym limitem 100 MB. Warunkiem jest aktywowanie startera FreeM i pobranie specjalnego kodu aktywującego promocje, który wysyłany jest na dotychczasowy numer GaduAir. Dodatkowo, jeżeli abonent przeniesie swój numer z sieci GaduAir do FreeM otrzyma jeszcze jeden dodatkowy 1 GB.

Karty FreeM można bez opłat zamówić na stronie operatora lub na fanpage'u na Facebooku. Karta zostanie bezpłatnie dostarczona pod wskazany adres lub może być odebrana z dowolnego Paczkomatu, natychmiast po jej zamówieniu.

FreeM poinformował również, że dołącza GaduGadu do oficjalnie obsługiwanych komunikatorów, co oznacza, że darmowe korzystanie z niego nie będzie przerywane przez sesje reklamowe.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)