FreecoNet obniża ceny na komórki

FreecoNet obniża ceny na komórki08.09.2009 12:10
FreecoNet obniża ceny na komórki

Od 1. października FreecoNet obniża ceny na komórki w połączeniach internetowych realizowanych przez TelArenę (moduł FreecoNet). Koszt połączeń na numery operatorów Era, Orange i Plus spada o blisko 20% i wyniesie 0,31 zł za minutę.

Od 1. października FreecoNet obniża ceny na komórki w połączeniach internetowych realizowanych przez TelArenę (moduł FreecoNet). Koszt połączeń na numery operatorów Era, Orange i Plus spada o blisko 20% i wyniesie 0,31 zł za minutę. W najbliższym czasie planowane jest również wprowadzenie niższych cen na połączenia do sieci Play.

Od 1. września za korzystanie z zagranicznych głosów opartych na syntezie mowy, udostępnianych na platformie FreecoNet, użytkownik płaci 29 zł na miesiąc. Ta blisko 50% obniżka cen za wirtualnych lektorów powinna ucieszyć tych użytkowników FreecoNet, którzy chcą wykorzystać syntezę mowy np. do stworzenia profesjonalnego systemu powitań i przekierowań połączeń (IVR). Do wyboru są anglojęzyczne głosy z amerykańskim akcentem, a także głos rumuński. Komunikaty tworzy się i modyfikuje przez panel użytkownika FreecoNet. Wystarczy się zalogować przez Internet i wpisać z klawiatury komputera pożądany komunikat, który zostanie przetworzony i odczytany przez syntezator mowy.

Na platformie dostępne są także polskojęzyczne głosy męskie i żeńskie w cenie od 10 do 19 zł za miesiąc. Głos jest generowany przez syntezator mowy Ivona, stworzony przez firmę IVO Software.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)