Franke Galaxy - okapy sufitowe

Franke Galaxy - okapy sufitowe

Franke Galaxy - okapy sufitowe
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
22.04.2013 12:08

W sprzedaży pojawiły się cztery nowe okapy kuchenne marki Franke. Urządzenia można zamontować przy suficie.

W sklepach można kupić bardzo wiele modeli okapów, także designerskich czy stylizowanych. Mimo nowoczesnego wyglądu urządzenie to rzadko jest jednak ozdobą kuchni, częściej ją przytłacza. Dlatego producenci okapów szukają nowych rozwiązań: w sprzedaży pojawiają się na przykład okapy chowane w blacie i wyspowe, które po skończonej pracy automatycznie się podnoszą. Franke proponuje natomiast urządzenia montowane przy suficie.

Okapy te przeznaczone są głównie do kuchni otwartych i pomieszczeń z wyspą kuchenną. Są minimalistyczne i prawie niewidoczne, dopasują się więc do stylu, w którym zdecydowaliśmy się urządzić kuchnię i salon.

Zaletą okapu sufitowego jest także duża swoboda ruchów, jaką oferuje użytkownikom. Nawet wysokie osoby mogą gotować bez obawy o uderzenie się w głowę. Każdy z modeli został wyposażony w oświetlenie (halogenowe lub fluorescencyjne) oraz w pilota zdalnego sterowania. Na linię Galaxy składają się 4 modele okapów różniące się rodzajem oświetlenia, miejscem zamontowania silnika (wewnątrz lub poza urządzeniem) oraz ceną.

W okapach Franke Galaxy zastosowano zasysanie krawędziowe, dzięki czemu urządzenia są stosunkowo ciche. Okapy mogą pracować w 1. trybach pracy. Najintensywniejszy z nich zapewnia wydajność 850 m3/h.

Ceny: od 4000 zł

Anna Paczuska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)