Forum społecznościowe Sony Ericssona

15.11.2007 21:46, aktual.: 15.11.2007 21:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sony Ericsson uruchomił serwis społecznościowy, skierowany jest do wszystkich miłośników fotografii cyfrowej. Składa on się z części społecznościowej oraz merytorycznej, poświęconej telefonom z linii Cyber-shot.

Sony Ericsson uruchomił serwis społecznościowy na stronie www.sonyericsson.com/cybershot, skierowany jest do wszystkich miłośników fotografii cyfrowej. Składa się z części społecznościowej oraz merytorycznej, poświęconej telefonom z linii Cyber-shot.

Część społecznościową mogą współtworzyć internauci, umieszczając inspirujące zdjęcia, opisujące ich indywidualny sposób widzenia świata. Społeczność serwisu nie tylko może dzielić się swoimi wrażeniami czy emocjami poprzez zamieszczanie zdjęć zrobionych cyfrówkami, ale także może komentować zamieszczone historie wysyłając posty na blog. Co istotne, może ocenić poprzez głosowanie, która z załadowanych historii jest inspirująca, odznacza się świeżością spojrzenia, czy wywołuje emocje. Oddając głos na najciekawszą historię użytkownicy serwisu głosują na "zdjęcie dnia".

W części merytorycznej znajdą informacje na temat telefonów Sony Ericsson z linii Cyber-shot, dostępnych na rynku, takimi jak K850i, K810i, K800i, K770i oraz K550i.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)