Forerunner 610: cyfrowy trener - zegarek

Forerunner 610: cyfrowy trener - zegarek

20.04.2011 11:02, aktual.: 22.04.2011 13:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Garmin wprowadza do oferty sportowy zegarek Forerunner 610 zaprojektowany z myślą o biegaczach. Jest to pierwsze urządzenie z rodziny Forerunner wyposażone w dotykowy ekran, który umożliwia sprawną obsługę nawet w rękawiczkach. Zegarek współpracuje także z modułem GPS.

Korzystając z zegarka można sprawdzić najważniejsze dane odnośnie przebytej odległości, prędkości czy poziomu zmęczenia. W trakcie treningów Forerunner 61. może powiadamiać użytkownika za pomocą alarmów dźwiękowych lub wibracyjnych o tętnie, tempie czy przebytym dystansie (monitor pracy serca dostępny jest w zestawach lub jako osobne urządzenie). Korzystając z monitora pracy serca oraz nowej funkcji Training Effect można w precyzyjny sposób śledzić poziom wysiłku podczas ćwiczeń. Co ważne, konstrukcja zegarka zapewnia mu pełną odporność na wilgoć.

Obraz
© (fot. Garmin)

Zegarek Garmina oferuje także funkcjonalność Virtual Racer, która pozwala na zestawianie i analizowanie naszych własnych wyników na przestrzeni czasu, ale także możemy porównać swoje aktualne wyniki do tych, udostępnianych przez użytkowników serwisu społecznościowego Garmin Connect. Dodatkowo, po przesłaniu informacji z Forerunner 610. Garmin Connect umożliwi przetworzenie danych zapisanych podczas ćwiczeń. Dzięki temu zyskamy dostęp do m.in. wykresów obciążenia naszego organizmu, dokładnych map topograficznych tras oraz wielu innych danych.

Ceny zegarka na rynek polski nie podano.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także