Folderix - PenDrive z postmodernistycznymi aspiracjami

Folderix - PenDrive z postmodernistycznymi aspiracjami
Źródło zdjęć: © artlebedev.com

02.01.2010 21:23, aktual.: 02.01.2010 21:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Projektanci z Art Lebedev Studio przygotowali ciekawą propozycję dla tych użytkowników, którzy decydując się na zakup nowego PenDrive’a zwracają uwagę przede wszystkim na jego walory estetyczne...

Na rynku znajdziemy mnóstwo rozmaitych przenośnych pamięci flash USB, które umożliwią wygodne przenoszenie danych między komputerami. Projektanci z Art Lebedev Studio przygotowali ciekawą propozycję dla tych użytkowników, którzy decydując się na zakup nowego PenDrive’a zwracają uwagę przede wszystkim na jego walory estetyczne.

Autorem projektu jest Anton Schnaider, który zwraca uwagę na jego postmodernistyczne aspiracje. Folderix wyróżnia się ciekawym wyglądem. Przypomina miniaturowy, klasyczny papierowy folder symbolizujący ikonę katalogu m.in. w systemach Windows. Obudowa przenośnej pamięci została wykonana z aluminium, posiada laserowo wygrawerowane logo i jest dostępna w 3 kolorach do wyboru –. żółtym, niebieskim i różowym. Pamięć oferuje 4 GB pojemności. Transfer danych odbywa się z prędkościami: odczyt do 14 MB/s / zapis do 2,5 MB/s.

Cena jak za przenośną pamięć o pojemności 4 GB jest dość wygórowana. Folderix kosztuje 44 dolary.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)