Filtr prysznicowy UST-M przeciwko chlorowi

Filtr prysznicowy UST-M przeciwko chlorowi15.05.2014 08:54
Filtr prysznicowy UST-M przeciwko chlorowi

Woda, której używamy do kąpieli, często zawiera chlor i substancje chloropochodne. Mają one negatywny wpływ na naszą skórę i włosy. Rozwiązaniem tego problemu może być filtr prysznicowy, znajdujący się w ofercie firmy UST-M.

Zawarty w wodzie chlor osłabia cebulki włosów, co może się przyczynić do ich wypadania. To także wróg włosów farbowanych – sprawia, że tracą kolor i blask. Mycie twarzy w mocno chlorowanej wodzie jest również niewskazane dla osób o cerze naczynkowej – pierwiastek ten sprawia, że naczynka się rozszerzają. Wreszcie – podobnie jak twarda woda – wysusza on włosy i skórę.

Woda idealna do mycia Filtr prysznicowy firmy UST-M jest prosty w montażu – instaluje się go na baterii albo na słuchawce prysznica. W jego wnętrzu znajduje się aktywne złoże – węgiel aktywowany – które usuwa wody chlor, substancje chloropochodne oraz inne składniki wpływające niekorzystnie na skórę i włosy oraz powodujące uczulenia. Neutralna, biała obudowa filtra sprawia, że swoim wyglądem nie ingeruje on w wystrój łazienki.

Cena: 3. zł brutto

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)