Facebook zaprasza Polaków do Londynu

Facebook zaprasza Polaków do Londynu
Źródło zdjęć: © facebook
Bolesław Breczko

22.11.2017 12:20, aktual.: 22.11.2017 13:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Facebook Communities Summit odbędzie się w dniach 8-9 lutego. Facebook zapłaci za przelot, hotel i wyżywienie.

W lutym 2018 w Londynie będzie miało miejsce spotkanie przedstawicieli społeczności facebookowych. Opłacone zaproszenia dostaną osoby prowadzące ciekawe stromy i organizujący popularne wydarzenia. Z Polski poleci do Londynu kilkadziesiąt osób.

Takie spotkania są zawsze okazją dla ogłoszenia przez Facebooka nowych funkcji i narzędzi. To także możliwość spotkania innych liderów lokalnych społeczności, administratorów grup. Oprócz tego na Facebook Communities Summit organizowane są warsztaty i szkolenia z narzędzi facebooka, bezpieczeństwa i prywatności.

Chętne osoby moga wysyłac swoje zgłoszenia przez specjalny formularz na stronie Facebooka. Miejsc dla Polski jest kilkadziesiąt, więc szanse są spore.

- Nie chodzi tylko o społeczności zajmujące się najtrudniejszymi i najpoważniejszymi tematami (np. grupa rodziców dzieci chorych na rzadką chorobę, która dzięki Facebookowi wymienia swoje doświadczenia) - mówi WP przedstawiciel Facebooka w Polsce. - Mogą to być np. grupy, strony, wydarzenia regionalne, animujące społeczność skupioną wokół jakiegoś miejsca, grupy związane z kulturą, sportem etc. Jeśli istnieje fajna grupa zrzeszająca miłośników wina (na pewno istnieje), to jej admin powinien się zgłosić, też ma szansę na wyjazd na Communities Summit.

A wy, które facebookowe strony lub grupy chcielibyście widzieć w Londynie?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)