F@ktura w sieci Era

F@ktura w sieci Era

24.10.2007 17:06

Era wprowadziła dla abonentów indywidualnych usługę f@ktura, która pozwala zastąpić tradycyjną fakturę papierową. Rozwiązanie to umożliwia stały, łatwy i szybki dostęp do informacji o płatnościach za pomocą sms-ów i internetu.

Jest to również działanie proekologiczne, które w znaczący sposób przyczyni się do zmniejszenia zużycia papieru.

Klienci mogą zadeklarować chęć korzystania z f@ktury na stronie www.era.pl (Zarządzanie Kontem/Usługi/Finansowe). Znajdą tam również informacje dotyczące faktur wystawionych w ciągu ostatnich 12 miesięcy, a także dane dotyczące rachunku szczegółowego i bieżących połączeń.

Po złożeniu deklaracji, abonenci zamiast papierowej faktury wysyłanej pocztą będą otrzymywać co miesiąc SMS z informacją o wysokości rachunku i dacie płatności.

Wprowadzenie f@ktury jest jednym z proekologicznych działań PTC, które oprócz ograniczania ilości wydruków papierowych na rzecz elektronicznej wersji dokumentów, obejmują również, m.in., zbiórkę zużytych tonerów do drukarek, zbiórkę telefonów, baterii oraz akcesoriów i wykorzystanie ich w procesie recyklingu lub odzyskanie w sposób bezpieczny dla otoczenia.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)