Ericsson wprowadził HSPA Evolution w sieci mobilkom austria

Ericsson wprowadził HSPA Evolution w sieci mobilkom austria

26.03.2009 17:30, aktual.: 27.03.2009 09:16

Operator mobilkom austria, jako pierwszy w Europie, wprowadził do swojej sieci technologię HSPA Evolution (HSPA+), która usprawnić ma mobilne usługi szerokopasmowe. Dzięki niej zwiększona zostanie pojemność sieci i prędkość przesyłąnia danych, któa wzrośnie dla użytkowników do 21 Mbps.

Operator mobilkom austria, jako pierwszy w Europie, wprowadził do swojej sieci technologię HSPA Evolution (HSPA+), która usprawnić ma mobilne usługi szerokopasmowe. Dzięki niej zwiększona zostanie pojemność sieci i prędkość przesyłania danych, która wzrośnie dla użytkowników do 21 Mbps.

HSPA+ pozwoli klientom na lepsze wykorzystywanie możliwości łącza szerokopasmowego. Austriacki operator ma w tej chwili 400 tys. mobilnych łączy szerokopasmowych.

Ericsson jest głównym dostawcą w zakresie usprawnienia funkcjonalności radiowej sieci dostępowej WCDMA/HSPA operatora mobilkom austria, z wykorzystaniem technologii HSPA Evolution, a także odpowiada za wdrożenie rozwiązania i usługi integracyjne. W ciągu tego roku szybkość transmisji zostanie zwiększona z 21 Mbps do 28 Mbps.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)