Era z nawigacją NaviExpert

Era z nawigacją NaviExpert

21.10.2010 13:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sieć Era przygotowała dla klientów nową usługę z nawigacją GPS – NaviExpert ERA Premium Edition

Aplikacja NaviExpert ERA Premium Edition jest bezpłatna dla klientów sieci Era, a opcje nawigacji GPS udostępniane są po wykupieniu odnawialnej subskrypcji 3. dniowej w cenie 9 złotych. W jej ramach użytkownik otrzymuje dostęp do wszystkich standardowych funkcji nawigacji oraz informacji drogowych aktualizowanych online. Z NaviExpert możliwe jest omijanie najbardziej zakorkowanych odcinków dróg oraz otrzymywanie aktualnych ostrzeżeń o fotoradarach oraz miejscach częstych kontroli drogowych.

Obraz
© (fot. naviexpert.pl)

Nawigacja prowadzi optymalną trasą do celu z pominięciem remontów i innych utrudnień drogowych. Dla klientów, którzy chcą wypróbować funkcje nowej nawigacji przed zakupem została przygotowana darmowa licencja na 7 dni.

Program NaviExpert ERA Premium Edition oferuje klientom Ery następujące funkcje:

- nawigację GPS z precyzyjnymi komunikatami graficznymi i głosowymi oraz prognozowanie czasu dojazdu,
- dwa tryby pracy: samochodowy i pieszy, wraz z widokiem mapy 3D lub 2D,
- szybkie wytyczanie trasy z bieżącej lokalizacji do wybranego celu (również z punktami pośrednimi, POI, wyborem typu trasy, wyborem odcinków płatnych itp.) oraz automatyczne jej przeliczanie, po opuszczeniu wyznaczonej trasy,
- ponad 300 tys. POI (hotele, apteki, bankomaty, sklepy, restauracje, kina i wiele innych) oraz dodawanie ulubionych punktów,
- automatyczne przełączanie trybu pracy z dziennego na nocny,
- możliwość śledzenia położenia na mapie bez nawigacji,
- określanie położenia bez użycia GPS (na bazie sieci komórkowej).

Aplikację można pobrać po wysłaniu bezpłatnego SMSa o treści „NE”. na numer 8008. Program do wytyczenia oraz aktualizowania informacji o sytuacji na drodze wykorzystuje transmisję danych GPRS. Statystycznie miesięcznie jest to od 1 MB do około 10 MB przy intensywnym użytkowaniu aplikacji.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)