Era wprowadza ofertę telefonii stacjonarnej na łączach TP

Era wprowadza ofertę telefonii stacjonarnej na łączach TP26.06.2008 15:41
Era wprowadza ofertę telefonii stacjonarnej na łączach TP

Od 1. lipca Polska Telefonia Cyfrowa wprowadza na rynek nową usługę telefonii stacjonarnej. Dla klientów prywatnych będzie ona dostępna pod nazwą Era Linia Domowa, a dla klientów instytucjonalnych jako Era Linia Biznesowa.

Od 1. lipca Polska Telefonia Cyfrowa wprowadza na rynek nową usługę telefonii stacjonarnej opartą o łącza TP. Dla klientów prywatnych będzie ona dostępna pod nazwą Era Linia Domowa, a dla klientów instytucjonalnych jako Era Linia Biznesowa.

Wprowadzane przez PTC usługi telefonii stacjonarnej bazują na modelu WLR (ang. _ Wholesale Line Rental _) - hurtowego dostępu do sieci TP. Propozycja skierowana jest do obecnych abonentów TP korzystających z analogowej linii telefonicznej.

Przy przejściu do Ery klient zachowuje swój dotychczasowy numer, nie zmienia się sposób użytkowania telefonu, a wszystkie formalności związane z przejściem w imieniu klienta realizuje Era. Usługa dostępna będzie we wszystkich strefach numeracyjnych w kraju. W ramach promocji opłata za przyłączenie do sieci będzie wynosiła 1 zł.

Era Linia Domowa
Umowa na 12, 24 lub 36 miesięcy z abonamentem w wysokości 35 zł. W ramach tej opłaty klient będzie mógł wykonywać połączenia na telefony stacjonarne za 20 gr, a na komórkowe za 57 groszy. Wszystkie rozmowy będą rozliczane sekundowo.

Dodatkowe usługi obniżające koszty połączeń:
- _ Era i stacjonarne 120 _ - 120 minut na telefony komórkowe i stacjonarne za 15zł,
- _ 5 wybranych osób 200 _ - 200 minut na rozmowy z pięcioma wybranymi numerami stacjonarnymi lub w sieci Era za 15 zł,
- _ Wieczory i weekendy 1000 _ - 1000 minut na telefony stacjonarne w dni powszednie pomiędzy 18 a 8 rano oraz w soboty i niedziele za 29 zł.

Era Linia Biznesowa
Taryfy za 32 i 26 zł netto przy zawarciu umowy odpowiednio na 12 i 24 miesiące. Opłaty za połączenia naliczane sekundowo. Minuta połączenia do sieci stacjonarnych będzie kosztowała 10 gr, a do komórkowych 47 gr netto. Klienci biznesowi Ery będą mogli włączyć linię stacjonarną do swojej Sieci firmowej.

Dodatkowe usługi obniżające koszty połączeń:
- _ Pakiet firmowy 500 _ - 500 minut do krajowych sieci stacjonarnych za 30 zł netto,
- _ Pakiet firmowy 2000 _ - 2000 minut do krajowych sieci stacjonarnych za 79 zł netto,
- _ Wybrane numery firmowe _ - 200 minut na połączenia z wybranymi 10 numerami sieci stacjonarnych i Ery za 15 złotych netto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)