Era wprowadza ofertę telefonii stacjonarnej na łączach TP

Era wprowadza ofertę telefonii stacjonarnej na łączach TP

Era wprowadza ofertę telefonii stacjonarnej na łączach TP
26.06.2008 15:41

Od 1. lipca Polska Telefonia Cyfrowa wprowadza na rynek nową usługę telefonii stacjonarnej. Dla klientów prywatnych będzie ona dostępna pod nazwą Era Linia Domowa, a dla klientów instytucjonalnych jako Era Linia Biznesowa.

Od 1. lipca Polska Telefonia Cyfrowa wprowadza na rynek nową usługę telefonii stacjonarnej opartą o łącza TP. Dla klientów prywatnych będzie ona dostępna pod nazwą Era Linia Domowa, a dla klientów instytucjonalnych jako Era Linia Biznesowa.

Wprowadzane przez PTC usługi telefonii stacjonarnej bazują na modelu WLR (ang. _ Wholesale Line Rental _) - hurtowego dostępu do sieci TP. Propozycja skierowana jest do obecnych abonentów TP korzystających z analogowej linii telefonicznej.

Przy przejściu do Ery klient zachowuje swój dotychczasowy numer, nie zmienia się sposób użytkowania telefonu, a wszystkie formalności związane z przejściem w imieniu klienta realizuje Era. Usługa dostępna będzie we wszystkich strefach numeracyjnych w kraju. W ramach promocji opłata za przyłączenie do sieci będzie wynosiła 1 zł.

Era Linia Domowa
Umowa na 12, 24 lub 36 miesięcy z abonamentem w wysokości 35 zł. W ramach tej opłaty klient będzie mógł wykonywać połączenia na telefony stacjonarne za 20 gr, a na komórkowe za 57 groszy. Wszystkie rozmowy będą rozliczane sekundowo.

Dodatkowe usługi obniżające koszty połączeń:
- _ Era i stacjonarne 120 _ - 120 minut na telefony komórkowe i stacjonarne za 15zł,
- _ 5 wybranych osób 200 _ - 200 minut na rozmowy z pięcioma wybranymi numerami stacjonarnymi lub w sieci Era za 15 zł,
- _ Wieczory i weekendy 1000 _ - 1000 minut na telefony stacjonarne w dni powszednie pomiędzy 18 a 8 rano oraz w soboty i niedziele za 29 zł.

Era Linia Biznesowa
Taryfy za 32 i 26 zł netto przy zawarciu umowy odpowiednio na 12 i 24 miesiące. Opłaty za połączenia naliczane sekundowo. Minuta połączenia do sieci stacjonarnych będzie kosztowała 10 gr, a do komórkowych 47 gr netto. Klienci biznesowi Ery będą mogli włączyć linię stacjonarną do swojej Sieci firmowej.

Dodatkowe usługi obniżające koszty połączeń:
- _ Pakiet firmowy 500 _ - 500 minut do krajowych sieci stacjonarnych za 30 zł netto,
- _ Pakiet firmowy 2000 _ - 2000 minut do krajowych sieci stacjonarnych za 79 zł netto,
- _ Wybrane numery firmowe _ - 200 minut na połączenia z wybranymi 10 numerami sieci stacjonarnych i Ery za 15 złotych netto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)