Era Sieć Rodzinna - nowa usługa

Era Sieć Rodzinna - nowa usługa

Era Sieć Rodzinna - nowa usługa
25.06.2009 13:49

Od 1. lipca PTC wprowadza nową usługę - Era Sieć Rodzinna. Dzięki niej abonenci mogą obdarować wybrane osoby możliwością prowadzenia rozmów bez opłat.

Wprowadzana przez Erę usługa umożliwi abonentom (sponsorom) zdefiniowanie grupy, w której prowadzenie rozmów w kraju będzie bezpłatne. Grupa może składać się maksymalnie z sześciu uczestników, z których każdy otrzymuje 2000 minut na rozmowy wewnątrz _ Sieci Rodzinnej _. O jej wielkości decyduje sponsor wysyłając zaproszenia do uczestników, którzy po jego zaakceptowaniu otrzymają pakiet minut. Miesięczny koszt dla sponsora sieci dwuosobowej to 15 złotych, a poszerzenie jej o kolejny numer zwiększa abonament o 10 złotych, do maksymalnie 55 złotych za sześciu uczestników. Użytkownicy usług przedpłaconych mogą korzystać z pakietu minut nawet po wyczerpaniu środków na koncie pod warunkiem posiadania aktywnych rozmów wychodzących.

Sponsorem Sieci Rodzinnej może zostać każdy abonent taryf: Era Nowy Komfort, Relaks oraz Nowa Era, a uczestnikiem użytkownik numeru powyższych taryf oraz Taryfy Zero, systemu TakTak, TakTak Fon, Era Fun, Era Mega Fun, Nowa Era Mix, Era Domowa.

Aktywacja i dezaktywacja usługi jest możliwa w każdym z punktów sieci sprzedaży Ery, poprzez kanały samoobsługowe (SMS, Infolinie 602900 lub *9602, Internetowe Biuro Obsługi Abonenta) oraz przez konsultanta Biura Obsługi Abonenta.

Równocześnie z wprowadzeniem nowej usługi ruszy promocja, w której można Sieć Rodzinną dla grona trzech osób aktywować w ramach opłaty abonamentowej w wybranych taryfach. Aby skorzystać z tej opcji należy w czasie trwania promocji podpisać aneks lub nową umowę na abonament o wartości co najmniej 65 złotych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)