Era o nocnej sprzedaży iPhone'a 3G

Era o nocnej sprzedaży iPhone'a 3G

Era o nocnej sprzedaży iPhone'a 3G
Źródło zdjęć: © Apple
20.08.2008 16:55, aktualizacja: 21.08.2008 00:11

Polska Telefonia Cyfrowa rozpocznie sprzedaż iPhone'a 3G w swojej sieci w najbliższy piątek, 22. sierpnia. Pierwsze telefony klienci będą mogli nabyć zaraz po północy, w nocy z czwartku na piątek, w wybranych sklepach i salonach firmowych sieci Era w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie.

Przed główną siedzibą PTC w Warszawie odbędzie się wieczorna impreza dla podkreślenia tego wydarzenia. Era przygotowała liczne atrakcje dla klientów, którzy chcą być pierwszymi posiadaczami iPhone'a 3G.

W czwartek od godziny 20.00 rozpocznie się piknik muzyczny, podczas którego wystąpią, m.in. gwiazdy programu You Can Dance oraz znani DJ-e. Po północy specjalnie przeszkoleni pracownicy PTC zaprezentują wszystkim zainteresowanym możliwości i zalety nowego iPhone'a oraz przekażą wszelkie informacje dotyczące oferty.

Dla wygody klientów oraz w celu usprawnienia procesu sprzedaży od godziny 20.00 wszystkie osoby zainteresowane zakupem nowego telefonu będą mogły zarejestrować się i wypełnić niezbędne dokumenty na specjalnie w tym celu przygotowanych stanowiskach. Punktualnie o północy PTC uroczyście rozpocznie sprzedaż iPhone'a 3G, a pierwsze telefony trafią do rąk klientów.

iPhone 3G będzie dostępny w specjalnej ofercie abonamentowej, jak i w ofertach Nowa Era Mix, Tak Tak Fon oraz w promocjach Telefoniczna Okazja i Zawsze Taniej z najbliższymi. W najbliższych dniach urządzenie będą mogli kupić również użytkownicy telefonów na kartę w sieci Era.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)