Era: nowe notebooki w ofercie blueconnect

Era: nowe notebooki w ofercie blueconnect

Era: nowe notebooki w ofercie blueconnect
10.06.2009 21:22

Od 10. czerwca oferta sklepu internetowego Era wzbogaca się o nowe laptopy z mobilnym dostępem do Internetu. Wszystkie komputery będą sprzedawane w komplecie z modemem oraz z usługą blueconnect.

W ofercie sklepu era.pl znajdzie się sześć modeli notebooków pięciu wiodących producentów sprzętu komputerowego: Acer, Fujitsu, Samsung, Toshiba oraz Dell, które będą dostępne w cenie od 1 zł. Wraz z komputerem klient będzie mógł wybrać także jedną z trzech taryf blueconnect. Rozpoczynając od najtańszej oferty za 59 złotych z limitem transferu 1 GB, poprzez propozycję za 139 złotych z limitem 6 GB, po limit 12 GB za 189 złotych.

Wszystkie umowy będą zawierane na 24 miesiące, bez potrzeby podpisywania dodatkowych umów kredytowych czy leasingowych. Zakupionego w sklepie internetowym laptopa można odebrać również osobiście w jednym z dedykowanych punktów sprzedaży.

Blueconnect swoim zasięgiem obejmuje 99% populacji kraju. Obecnie w zasięgu technologii HSDPA pozwalającej na pobieranie danych z prędkością do 7,2 Mb/s znajduje się ponad 600 miejscowości (54% populacji kraju). Dodatkowo klienci mają do dyspozycji ponad 500 darmowych hotspotów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)