Era i Heyah - koszty roamingu pod kontrolą

Era i Heyah - koszty roamingu pod kontrolą

Era i Heyah - koszty roamingu pod kontrolą
12.02.2010 11:17

Polska Telefonia Cyfrowa wprowadza nową usługę, która umożliwi klientom ustalenie limitów kosztów ponoszonych na transmisję danych w roamingu na obszarze Unii Europejskiej.

To nowe rozwiązanie dla klientów sieci Era i Heyah będzie dostępne od 1 marca br. Tego dnia na wszystkich karatach SIM zostanie ustanowiony limit w kwocie 26. złotych brutto na korzystanie z transmisji danych w roamingu na terenie Unii Europejskiej i krajach stowarzyszonych. Jego wartość została obliczona zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) i jest równa w przeliczeniu 50 euro, zgodnie z podanym kursem referencyjnym. Wartość limitu będzie można dowolnie zmienić, a po przekroczeniu 80% wartości granicznej, użytkownicy będą informowani o tym fakcie za pomocą SMSa lub strony www.
Każdy klient będzie mógł samodzielnie ustawić odpowiednią dla siebie kwotę, którą chce przeznaczyć na transmisję danych w roamingu, wysyłając SMS, logując się na www.era.pl w sekcji „Zarządzaj swoim kontem" lub kontaktując się z Biurem Obsługi Abonenta. Najniższa wartość limitu to kwota 1. złotych, którą będzie można dowolnie zwiększać z dokładnością do 1 złotówki. Dla wygody klientów zostanie wprowadzona możliwość korzystania z transmisji danych bez żadnych ograniczeń.
Jednocześnie dla wszystkich klientów od 1 lipca 2010 korzystanie z usługi przekierowania połączeń głosowych na pocztę głosową w krajach Unii Europejskiej będzie bezpłatne.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)