Era: darmowa nawigacja na iPhone'y

Era: darmowa nawigacja na iPhone'y
Źródło zdjęć: © Era

05.09.2010 16:54, aktual.: 06.09.2010 09:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dla klientów sieci Era, którzy korzystają z aparatów iPhone, została udostępniona bezpłatna, w pełni funkcjonalna nawigacja GPS.

Aplikacja _ Navigon select Era Edition _, stworzona przez wiodącego światowego producenta systemów nawigacji satelitarnej, to pełna obsługa w języku polskim (język aplikacji oraz komunikatów), mapa Polski z bazą POI (Point of Interest) i rozszerzona nawigacja w trybie pieszym.

Dodatkowo do dyspozycji użytkowników oddanych zostaje szereg przydatnych funkcji, m.in. odwzorowanie rzeczywistego wyglądu skrzyżowań dzięki RealityView light, wyszukiwanie celów specjalnych czy inteligentne wprowadzanie adresu. Licencja nawigacyjna jest darmowa na okres 24 m-cy.

Aplikacja nie wymaga połączenia z Internetem, dzięki czemu przy korzystaniu z nawigacji nie pojawiają się opłaty związane z transmisją danych.

Użytkownicy będą mieli także możliwość dokupienia do wersji podstawowej kilku pakietów dodatkowych, pozwalających miedzy innymi na wyświetlanie krajobrazu w trybie 3D, szczegółowe planowanie trasy, informacje o radarach, aktualne informacje o ruchu drogowym i inne. Zakup któregokolwiek z pakietów dodatkowych powoduje przedłużenie licencji na korzystanie z aplikacji na bezterminową.

Navigon select Era Edition dostępna jest w polskim AppStore, natomiast pakiety dodatkowe można pobrać z poziomu aplikacji.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)