Era Biznes ze stałym dostępem do Internetu

Era Biznes ze stałym dostępem do Internetu

15.03.2011 12:29, aktual.: 15.03.2011 12:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od 16. marca Era Biznes wprowadza promocje Korzyści Maksymalne dla Biznesu oraz Korzyści Maksymalne dla Firm, które oferują bezpłatny dostęp do Internetu w telefonie oraz większe pakiety minut zawarte w abonamentach.

W nowych promocjach taryfy Pakiet dla Biznesu oraz Nowa Firma zostały wzbogacone o dostęp do Internetu w telefonie w ramach abonamentu, bez dodatkowych opłat. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik nie płaci za transfer danych nawet po wykorzystaniu dostępnego w abonamencie pakietu danych. Zarówno w promocji Korzyści Maksymalne dla Biznesu, jak i Korzyści Maksymalne dla Firm liczba minut w abonamencie została rozszerzona o promocyjne pakiety, które można wykorzystać na połączenia do wszystkich sieci.

Dodatkowo klienci przenoszący numer do Ery otrzymają 10. upustu na abonament przez 24 miesiące. Dla klientów decydujących się na podpisanie umowy bez zakupu telefonu, przygotowano upusty do 50% na abonament. Przy nowej aktywacji lub podpisaniu aneksu na 24 miesiące klienci mogą korzystać z Internetu stacjonarnego za 1 złoty miesięcznie do dwóch lat.

Szczegóły ofert:

Obraz
© Kliknij, aby powiększyć tabelę (fot. Era)
Obraz
© Kliknij, aby powiększyć tabelę (fot. Era)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)