Era Biznes ze stałym dostępem do Internetu

Era Biznes ze stałym dostępem do Internetu15.03.2011 12:29
Era Biznes ze stałym dostępem do Internetu

Od 16. marca Era Biznes wprowadza promocje Korzyści Maksymalne dla Biznesu oraz Korzyści Maksymalne dla Firm, które oferują bezpłatny dostęp do Internetu w telefonie oraz większe pakiety minut zawarte w abonamentach.

W nowych promocjach taryfy Pakiet dla Biznesu oraz Nowa Firma zostały wzbogacone o dostęp do Internetu w telefonie w ramach abonamentu, bez dodatkowych opłat. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik nie płaci za transfer danych nawet po wykorzystaniu dostępnego w abonamencie pakietu danych. Zarówno w promocji Korzyści Maksymalne dla Biznesu, jak i Korzyści Maksymalne dla Firm liczba minut w abonamencie została rozszerzona o promocyjne pakiety, które można wykorzystać na połączenia do wszystkich sieci.

Dodatkowo klienci przenoszący numer do Ery otrzymają 10. upustu na abonament przez 24 miesiące. Dla klientów decydujących się na podpisanie umowy bez zakupu telefonu, przygotowano upusty do 50% na abonament. Przy nowej aktywacji lub podpisaniu aneksu na 24 miesiące klienci mogą korzystać z Internetu stacjonarnego za 1 złoty miesięcznie do dwóch lat.

Szczegóły ofert:

288769929053091987
Źródło zdjęć: © Kliknij, aby powiększyć tabelę (fot. Era)
288769929053157523
Źródło zdjęć: © Kliknij, aby powiększyć tabelę (fot. Era)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)