Epson na targach ISE 2009

Epson na targach ISE 2009
Źródło zdjęć: © IDG

13.01.2009 15:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Epson zaprezentuje swoją technologię projekcyjną oraz inne rozwiązania na targach Integrated Systems Europe (ISE) 2009, największej europejskiej imprezie dla profesjonalistów z branży audio-wideo
i systemów elektronicznych. Goście odwiedzający stoisko Epsona będą mogli wypróbować interaktywne ekrany i wziąć udział w demonstracjach produktów firmy.

Valérie Riffaud-Cangelosi, dyrektor ds. projektorów wideo w Epson Europe, powiedziała: „Po raz czwarty z rzędu bierzemy udział w ISE i cieszymy się, że będziemy mogli pokazać wszystkim odwiedzającym, jakich wrażeń mogą oczekiwać klienci Epsona. Jako czołowy producent projektorów Epson wystawi szereg innowacyjnych produktów, niektóre z nich po raz pierwszy. Jesteśmy również podekscytowani tym, że podczas targów będziemy świętować 20. rocznicę rewolucyjnej technologii 3LCD."

Stoisko Epsona o powierzchni 220m2 będzie dynamiczną, w pełni interaktywną i zorientowaną na rozwiązania strefą wystawową, w której prezentowane będą rozwiązania Epsona dla biznesu, edukacji i użytkowników indywidualnych. Obszar edukacyjny z projektorem o ultrakrótkiej odległości rzutowania odtworzy warunki panujące w typowej klasie, podkreślając zalety nowych produktów. W sekcji domowej rozrywki będzie można zapoznać się z projektorem HD 1080. EH-TW5000, który zostanie zintegrowany z systemem kina domowego. Wśród wystawianych rozwiązań biznesowych pojawią się technologie bezprzewodowe i niewymagające użycia komputera, w tym projektor EB-G5000 pokazywany w obszarze z wieloma ekranami.

Valérie Riffaud-Cangelosi dodała: „Mamy fantastyczną linię produktów i wprowadzamy nowe technologie, w tym pięć projektorów profesjonalnych i zupełnie nowe rozwiązanie projekcyjne, więc z niecierpliwością czekamy na udane targi ISE.”

*Targi ISE – informacje *
Targi ISE odbędą się w dniach 3 – 5 lutego 2009 roku na terenie Amsterdam RAI w Holandii. W 2008 roku w targach wzięło udział ponad 22 000 gości i 484 firmy pokazujące najnowsze technologie do integracji systemów komercyjnych i domowych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)