Epson na targach ISE 2009

Epson na targach ISE 2009

Epson na targach ISE 2009
Źródło zdjęć: © IDG
13.01.2009 15:47

Firma Epson zaprezentuje swoją technologię projekcyjną oraz inne rozwiązania na targach Integrated Systems Europe (ISE) 2009, największej europejskiej imprezie dla profesjonalistów z branży audio-wideo
i systemów elektronicznych. Goście odwiedzający stoisko Epsona będą mogli wypróbować interaktywne ekrany i wziąć udział w demonstracjach produktów firmy.

Valérie Riffaud-Cangelosi, dyrektor ds. projektorów wideo w Epson Europe, powiedziała: „Po raz czwarty z rzędu bierzemy udział w ISE i cieszymy się, że będziemy mogli pokazać wszystkim odwiedzającym, jakich wrażeń mogą oczekiwać klienci Epsona. Jako czołowy producent projektorów Epson wystawi szereg innowacyjnych produktów, niektóre z nich po raz pierwszy. Jesteśmy również podekscytowani tym, że podczas targów będziemy świętować 20. rocznicę rewolucyjnej technologii 3LCD."

Stoisko Epsona o powierzchni 220m2 będzie dynamiczną, w pełni interaktywną i zorientowaną na rozwiązania strefą wystawową, w której prezentowane będą rozwiązania Epsona dla biznesu, edukacji i użytkowników indywidualnych. Obszar edukacyjny z projektorem o ultrakrótkiej odległości rzutowania odtworzy warunki panujące w typowej klasie, podkreślając zalety nowych produktów. W sekcji domowej rozrywki będzie można zapoznać się z projektorem HD 1080. EH-TW5000, który zostanie zintegrowany z systemem kina domowego. Wśród wystawianych rozwiązań biznesowych pojawią się technologie bezprzewodowe i niewymagające użycia komputera, w tym projektor EB-G5000 pokazywany w obszarze z wieloma ekranami.

Valérie Riffaud-Cangelosi dodała: „Mamy fantastyczną linię produktów i wprowadzamy nowe technologie, w tym pięć projektorów profesjonalnych i zupełnie nowe rozwiązanie projekcyjne, więc z niecierpliwością czekamy na udane targi ISE.”

*Targi ISE – informacje *
Targi ISE odbędą się w dniach 3 – 5 lutego 2009 roku na terenie Amsterdam RAI w Holandii. W 2008 roku w targach wzięło udział ponad 22 000 gości i 484 firmy pokazujące najnowsze technologie do integracji systemów komercyjnych i domowych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)