Energizer Ultimate Lithium, najlepsze na zime

Energizer Ultimate Lithium, najlepsze na zime

Energizer Ultimate Lithium, najlepsze na zime
27.01.2009 14:34, aktualizacja: 27.01.2009 14:44

Miłośnikom fotografowania w zimowym plenerze firma Energizer proponuje najlepiej działające w
ekstremalnych warunkach baterie, Energizer Ultimate Lithium, oraz
wygodnie rękawiczki z odkrywanymi palcami. Z takim wyposażeniem zdjęcia
nawet w trzaskający mróz muszą się udać

Wypady ze znajomymi na narty... a może zimowy urlop w górach? To doskonałe okazje do robienia zdjęć. Miłośnikom fotografowania w zimowym plenerze firma Energizer proponuje najlepiej działające w ekstremalnych warunkach baterie, Energizer Ultimate Lithium, oraz wygodnie rękawiczki z odkrywanymi palcami. Z takim wyposażeniem zdjęcia nawet w trzaskający mróz muszą się udać.

Mroźny wieczór pod rozgwieżdżonym niebem w otoczeniu majestatycznych pasm górskich lub efektowny zjazd z najwyższego wzniesienia – to doskonałe ujęcie na niepowtarzalne zdjęcie ale... nie wtedy gdy z powodu zimna posłuszeństwa odmówiły baterie w aparacie lub zziębnięte dłonie! Tym, którzy wybierają się na niezapomniany urlop w góry, Energizer proponuje bezawaryjny zestaw dla fotografów. W jego skład wchodzą, działające nawet w temperaturze -40°C baterie Energizer Ultimate Lithium oraz praktyczne rękawiczki bez palców, które ogrzeją dłoń pozwalając jednocześnie wygodnie obsługiwać aparat. Zestaw doskonale sprawdzi się podczas górskich wojaży.

W górach baterie Ultimate Lithium gwarantują bezpieczeństwo, a czasem wręcz ratują życie. O tych właściwościach przekonali się, korzystający z nich podczas swych wypraw, znani polscy himalaiści – Piotr Morawski i Anna Czerwińska. Baterie Ultimate Lithium stosowali w niezbędnych do nocnej wspinaczki latarkach czołowych oraz radiotelefonach pozwalających im na utrzymanie kontaktu z bazą. Niezawodność baterii Energizer, a przede wszystkim ich odporność na niskie temperatury, dawała im pewność, że żaden ze sprzętów, od których zależy ich przetrwanie nie zawiedzie. Stosowanie baterii Energizer Ultimate Lithium gwarantowało im całodzienną wspinaczkę ze sprawnym sprzętem. Natomiast w chwilach pięknej pogody baterie świetnie sprawdzały się przy uwiecznianiu na zdjęciach piękna najwyższych himalajskich szczytów.

Najdłużej działające baterie litowe na świecie przeznaczone do zasilania zaawansowanych technologicznie urządzeń:
• Działają 7-krotnie dłużej w aparatach cyfrowych*
• Pozwalają na zrobienie 630 zdjęć aparatem cyfrowym, w porównaniu do 90 zdjęć przy użyciu baterii alkalicznych.
• Zasilają odtwarzacz MP3 o 5,5 godziny dłużej niż baterie alkaliczne.
• Możliwy czas ich przechowywania wynosi 15 lat.
• Działają w ekstremalnych temperaturach (od -40°C do +60°C).
• Są o 33% lżejsze niż baterie alkaliczne AA
_ * W porównaniu do zwykłych baterii alkalicznych. Dane oparte na testach na aparatach cyfrowych. Wyniki mogą się różnić w zależności od aparatu. _

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)