eMule 0.50a Beta 2 - testowa wersja programu do ściągania plików

eMule 0.50a Beta 2 - testowa wersja programu do ściągania plików
Źródło zdjęć: © IDG.pl

24.03.2010 11:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeden z najpopularniejszych klientów p2p - eMule - długo nie mógł doczekać się nowej wersji. Ostatnio pojawiło się testowe wydanie tego programu. Warto je zainstalować.

eMule 0.5. to wersja testowa darmowego i jednego z najczęściej używanych programów przeznaczonych do łączenia się z sieciami p2p. Dostępny w polskiej wersji językowej klient dedykowany jest do pracy z protokołem eDonkey2000 (eD2K), korzysta również z Kademli (Kad). Funkcja bezpośredniej wymiany źródeł zmniejsza obciążenie serwerów i pozwala pobierać dane nawet po zerwaniu połączenia z serwerem, którego w danej chwili używa program.

Obraz
© eMule 0.50. Beta 2 (fot. IDG.pl)

W trakcie pobierania każdy plik sprawdzany jest pod kątem błędów, a wbudowana funkcja inteligentnej kontroli przyspiesza naprawę uszkodzonych części. Automatyczne zarządzanie priorytetami i źródłami umożliwia jednoczesne pobieranie wielu danych bez konieczności samodzielnego monitorowania zadań.

Zapisane na dysku pliki można przypisywać do różnych kategorii, co ułatwia ich filtrowanie i sortowanie. Podgląd częściowo pobranych danych pozwala zweryfikować czy są one właściwe. Rozbudowane funkcje wyszukiwania gwarantują natomiast, że znajdziesz szybko w sieci konkretny plik muzyczny, filmowy czy oprogramowanie.

Dodatkowe narzędzia pozwalają na kontakt z innymi użytkownikami programu, dają dostęp do kanałów IRC, a rozbudowane statystyki mogą posłużyć do analizy przesyłanych danych.

Aplikacja jest bezpłatna.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)