Emapa dostępna na Windows Phone

Emapa dostępna na Windows Phone

Emapa dostępna na Windows Phone
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
17.07.2012 16:45, aktualizacja: 18.07.2012 12:54

Emapa udostępniła nową mobilną aplikację mapową, dedykowaną na smartfony z systemem Windows Phone.

Pod koniec minionego tygodnia w Windows Marketplace pojawiła się nowa aplikacja - Emapi udostępniająca mapę Polski. Emapi jest jednym z niewielu rozwiązań tego typu dostępnych dla użytkowników smartfonów z Windows Phone. Emapi na Windows Phone jest mobilną wersją lokalizatora internetowego –. Emapi.pl.

Emapi na WPhone jest programem typu online - czyli do poprawnego działania wymaga stałego połączenia z internetem. Dzięki takiego modelowi zapewnia Użytkownikom dostęp do dokładnej i aktualnej mapy. To właśnie mapy są podstawową zaletą aplikacji. Pochodzą od Emapy, dostawcy mapy Polski do licznych systemów nawigacji (Mio, iGO, Navi Expert, AutoPilot, DON’T PANIC, Navmax, GoClever) czy map online (docelu.pl, jakdojade.pl, pkt.pl).

Jakie funkcje udostępnia Emapi? Na początku należy wspomnieć, że NIE jest to nawigacja GPS. Emapi to aplikacja mobilna do przeglądania mapy Polski i wytyczania tras. Oferuje wszelkie funkcje związane z przeglądaniem mapy (przesuwanie, przybliżanie/oddalanie), wyświetlanie aktualnej lokalizacji użytkownika, wyszukiwanie (adresów, punktów POI, punktów użytkownika, współrzędnych, historią wyszukiwania), wytyczanie tras i generowanie ich raportów, czy zapisywanie i edycja ulubionych punktów (Moje punkty).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)