Elon Musk wypuści własnego smartfona

Elon Musk wypuści własnego smartfona24.07.2018 12:59
Elon Musk wypuści własnego smartfona
Źródło zdjęć: © GizChina

Elon Musk ma sporo ciekawych pomysłów. Począwszy od rewolucyjnych samochodów elektrycznych, jeden z nich opuścił Ziemię, kończąc na akcji ratunkowej w Tajlandii. Jak się mówi: nowe – to tylko dobrze zapomniane stare. Teraz Musk zajął się produkcją smartfonów.

O tym, że Tesla planuje produkcję własnej marki smartfonów, mówiło się już w listopadzie zeszłego roku. Nawet został opublikowany film, przedstawiający koncept telefonów. Jednak potem pojawiła się rakieta Falcon Heavy i o mniej ambitnych pomysłach Elona Muska po prostu zapomniano. Dziś, gdy ewakuacja chłopców z jaskini w Tajlandii też odeszła w przeszłość, Tesla Inc. znowu daje o sobie znać. Otóż na chińskim portalu gizchina.com pojawiły się zdjęcie przedniego i tylnego panelu urządzenia.

Smartfon producenta motoryzacyjnego ma nazwę kodową "Quadra". Z tego, co widzimy na zdjęciu, jasne staje się, że telefon ma bardzo cienkie ramki i górne wcięcie podobne do iPhone’a X. Z tyłu zaś widoczne jest bardzo duże logo firmy, wycięcie dla podwójnego aparatu oraz dolny pasek, który może być wycięciem na głośnik. Mówi się, że w najbliższym czasie dostaniemy więcej informacji na temat Quadry, ale nawet teraz oczywiste jest, że koncept trochę się zmienił.

Warto też przypomnieć, że w zeszłym roku Tesla wypuściła PowerBank, który zawiera ogniwo o pojemności 3350 mAh, oraz ładowarkę Tesla Supercharger. Oba urządzenia kosztują 45 dolarów, czyli około 160 złotych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)