Elektryczny grill Philips z cyfrową regulacją temperatury

Elektryczny grill Philips z cyfrową regulacją temperatury

Elektryczny grill Philips z cyfrową regulacją temperatury
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
19.09.2011 12:51, aktualizacja: 19.08.2012 23:42

Philips HD4466 to nowy, domowy grill wyposażony w cyfrowy regulator temperatury. Co ważne, urządzenie jest wyposażone w wyjątkowo grubą płytę opiekającą, która utrzymuje zadaną temperaturę także w przypadku opiekania mrożonek.

Stała temperatura umożliwia szybsze i bardziej równomierne opiekanie jedzenia. Płyta opiekająca jest gorąca już podczas umieszczania produktów na grillu, co pozwala zachować ich smak i aromat. Grill posiada karbowaną oraz gładką powierzchnię, dedykowaną dla różnych potraw. Gładka powierzchnia płyty służy do podsmażania i opiekania małych kawałków jedzenia; natomiast karbowana pozwala uzyskać efekt, jakby jedzenie było grillowane na żywym ogniu.

Grill jest wyposażony w cyfrowy regulator temperatury, który pozwala cieszyć się idealnie upieczonymi posiłkami o soczystym aromacie. Automatyka zadba o to, aby temperatura stale była utrzymywana na wybranym poziomie, niezależnie od ilości przygotowywanych potraw i ich temperatury wyjściowej.

Duża moc urządzenia (230. W) zapewnia szybkie nagrzewanie płyty grilla i pozwala oszczędzić czas. Dodatkowo grill wyłącza się automatycznie po 30 minutach bezczynności, co zapobiega wystąpieniu ryzyka przypadkowego pozostawienia włączonego urządzenia. Ruchome części urządzenia można myć w zmywarce.

Cena urządzenia: około 600 zł.

Dowiedz się więcej: Jaki grill elektryczny wybrać?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)