Elektroniczna niania D-Link

Elektroniczna niania D-Link

Elektroniczna niania D-Link
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
21.08.2014 15:16

D-Link rozszerzył swoją ofertę produktów do opieki nad dziećmi o dwa modele elektronicznych niań - EyeOn Baby Junior (DCS-800L) i EyeOn Baby Junior Plus ( DCS-820L).

Elektroniczne nianie przygotowano z myślą o rodzicach, którzy nie potrzebują rozbudowanej funkcjonalności flagowego modelu DCS-825L. Zarówno Baby Junior, jak i Baby Junior Plus umożliwiają dwukierunkowe przesyłanie głosu i oglądanie obrazu. Dodatkowo, wbudowane czujniki monitorują otoczenie, w którym przebywa dziecko i w razie potrzeby wysyłają powiadomienie o wykrytym ruchu albo płaczu dziecka.

Obraz z kamery można odbierać na mobilnych urządzeniach –. smartfonach, laptopach lub tabletach wszędzie tam, gdzie jest dostęp do internetu. Dedykowana aplikacja na iOS i Androida umożliwia łączenie się z kamerami i obserwację dziecka, mówienie do niego a także zdalne nagrywanie filmów i robienie zdjęć.

W kamery wbudowano pięć kołysanek, pomagających usypiać dziecko oraz diody podczerwieni. Dzięki nim można sprawdzić, co dzieje się z dzieckiem w nocy bez budzenia go włączanymi światłami.

DCS-800. to budżetowa, najmniejsza z elektronicznych niań, natomiast dodatkową cechą Baby Junior Plus jest gniazdo na pamięć w postaci karty SD, na której można zapisać filmy i zdjęcia dziecka. Ciekawą funkcją obydwu modeli jest możliwość utworzenia własnej sieci Wi-Fi. Dzięki temu do kamer można podłączyć się nawet tam, gdzie nie ma dostępu do Internetu.
Ceny: odpowiednio 350 zł i 400 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)