"Elastyczny pakiet minut" w Erze

"Elastyczny pakiet minut" w Erze

"Elastyczny pakiet minut" w Erze
Źródło zdjęć: © WP.PL
30.01.2008 15:16

Od 4. lutego w Erze dostępna będzie nowa promocja - w Elastyczne pakiety minut. W każdym abonamencie (w promocji od 25 zł) klient otrzymuje minuty do wszystkich sieci oraz dodatkowo elastyczny pakiet minut do sieci Era i na telefony stacjonarne.

W dodatkowym pakiecie, minuty w ciągu dnia (od 8 do 21) wymieniają się automatycznie na minuty wieczorem (od 21 do 8) lub w weekendy. Dzięki temu klient nie musi decydować z góry, kiedy będzie najczęściej dzwonić oraz jaki pakiet wybrać, aby jego połączenia naliczane były po najniższej stawce.

Na przykład klient wybierając abonament za 45 zł otrzymuje łącznie 240 minut. Oprócz 80 minut na połączenia do wszystkich sieci, otrzymuje dodatkowo _ Elastyczny pakiet minut _ na połączenia w sieci Era i telefony stacjonarne. Może go wykorzystać na 40 minut rozmów w dzień, 80 minut wieczorami albo 160 minut w weekendy.

Dodatkowe pakiety _ Elastycznych minut _ przyznawane są co miesiąc przez 24 lub 36 cykli rozliczeniowych, w zależności od długości umowy. _ Elastyczne minuty _ wykorzystywane są zawsze przed minutami przyznanymi w ramach podstawowej oferty.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)