Ekskluzywne podstawki chłodzące pod MacBooki

Ekskluzywne podstawki chłodzące pod MacBooki

Ekskluzywne podstawki chłodzące pod MacBooki
Źródło zdjęć: © luxa2.com
02.03.2009 22:06, aktualizacja: 03.03.2009 13:11

W zeszłym miesiącu na rynku pojawiła się nowa, luksusowa marka – LUXA2. Pod nową nazwą oferowane są m.in. ekskluzywne, wykonane z wysokiej jakości materiałów podstawki chłodzące...

W zeszłym miesiącu na rynku pojawiła się nowa, luksusowa marka – _ LUXA2 _. Została ona wprowadzona przez znanego producenta komputerowych obudów i akcesoriów chłodzących – firmę _ Thermaltake _. Pod nową nazwą oferowane są ekskluzywne, wykonane z wysokiej jakości materiałów produkty – m.in. podstawki chłodzące pod _ MacBooki _.

Dzięki ergonomicznym kształtom i możliwości ustawienia komputera pod wybranym przez nas kątem mają one poprawić komfort naszej pracy. Zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o użytkownikach komputerów _ MacBook, MacBook Pro _ oraz _ MacBook Air _ wyposażonych w ekrany o przekątnej od 12 do 15 cali. W ofercie znajdziemy 3 modele podkładek: _ M1-Pro , M2 oraz M3-Air _. Ich aluminiowe konstrukcje zostały ozdobione kryształami marki _ Swarovski _ o średnicy 3,1 mm.

LUXA2 M1-Pro

_ M1-Pro _ ma zapewnić lepsze chłodzenie komputera, dobrą widoczność ekranu oraz poprawić komfort podczas jego użytkowania. Podstawka została wyposażona w dwie rurki cieplne (dual heat-pipe). Ich zadaniem jest odprowadzanie ciepła ze spodu obudowy do aluminiowej konstrukcji M1-Pro. Takie rozwiązanie nie generuje dodatkowego hałasu, co podnosi komfort naszej pracy. Podstawka ma wymiary 386 mm x 303 mm x 49,8 mm i waży 1974 gramów. Została zaprojektowana z myślą o użytkownikach komputerów _ MacBook _, _ MacBook Pro _ oraz _ MacBook Air _.

LUXA2 M2

Dla użytkowników komputerów _ MacBook _ oraz _ MacBook Air _ wymagających mobilności została zaprojektowana rozkładana podstawka _ M2 _. Wielkością przypomina ona walkmana, co sprawia, że możemy zabrać ja praktycznie wszędzie. Jej wymiary to 32. mm x 86 mm x 16,5 mm przy wadze wynoszącej 526 gramów. Podstawka posiada wbudowany wentylator (50 mm x 50 mm x 10 mm), który czerpie zasilanie z portu USB. Jego prędkość obrotowa wynosi 3000 rpm, a przepływ powietrza to 7,1 CFM. Hałas, który generuje nie powinien być uciążliwy – wynosi 17,5 dB-A.

Obraz
© (M2 - fot. luxa2.com) ZOBACZ GALERIĘ

LUXA2 M3-Air

Dla użytkowników wymagających możliwie największej mobilności została przygotowana podstawka _ M3-Air . Jak wskazuje nazwa przeznaczona jest do pracy z komputerami _ MacBook Air _. W odróżnieniu od M2 jest o połowę mniejsza – jej wymiary to 324 mm x 42 mm x 16,5 mm przy wadze zaledwie 242 gramów. Wewnątrz aluminiowej, składanej obudowy znajduje się wentylator 30 mm x 30 mm x 10 mm charakteryzujący się przepływem powietrza 2,6 CFM. Jego prędkości wynosi 5800 rpm, a hałas który generuje to 19,0 dB-A. Zarówno do medelu M2 jak i M3-Air _ producent dołącza elegancki, biały, skórzany futerał.

Obraz
© (M3-Air - fot. luxa2.com) ZOBACZ GALERIĘ

Nowe podstawki chłodzące będą prezentowane na tegorocznych targach CeBIT, które rozpoczynają się już jutro. Jak na razie zarówno cena jak i data wprowadzenia na ich rynek nie są znane.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)