Ekrany 3D bez okularów już dostępne... w telefonach

Ekrany 3D bez okularów już dostępne... w telefonach

Ekrany 3D bez okularów już dostępne... w telefonach
05.11.2010 11:54

Z Japonii docierają do nas bardzo ciekawe informacje na temat nowych telefonów. Najpierw wiadomość o niebywałych wnętrznościach telefonu Sharpa, teraz o wykorzystaniu jego trójwymiarowych wyświetlaczy w dwóch smartfonach z Androidem.

Telefony Galapagos 003SH oraz 005SH będą dostępne w ofercie operatora sieci komórkowych Softbank. Oba będą posiadać ekrany o przekątnej 3,8-cala i rozdzielczości WVGA. Pierwszy z nich został wyposażony w aparat o rozdzielczości 9,6MPx, drugi w 8MPx i wysuwaną klawiaturę QWERTY.

Obraz

Sharp wraz z Softbankiem nie podały czy ich dwa nowe aparaty będą w stanie robić "trójwymiarowe" zdjęcia. Wiemy jednak, że firmy te nawiązały współpracę z Capcomem. Twórca serii mordobić Street Fighter ma dostarczyć dla smartfonów takie tytuły jak: Mega Man, Ghosts 'n Goblins: Gold Knights oraz Resident Evil: Degeneration - wszystkie w 3D.

Ciekawe czy oraz kiedy dotrą one (a przynajmniej zastosowana w nich technologia) do Polski. Cieszy fakt, że nie tylko Nintendo wykorzystuje "bezokularowe" wyświetlacze 3D w swoich gadżetach.

wydanie internetowe www.gizmodo.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)