Ekran do projektora w kształcie kopuły

Ekran do projektora w kształcie kopuły

Ekran do projektora w kształcie kopuły
Źródło zdjęć: © thinkoutofbox.com
28.08.2009 14:40, aktualizacja: 29.08.2009 12:08

Na rynku pojawił się bardzo ciekawy ekran do projektora, mający być swoistą alternatywą dla tradycyjnych płaskich wyświetlaczy. Ma on zapewnić dodatkowe wrażenia, które powinni docenić miłośnicy...

Na rynku pojawił się bardzo ciekawy ekran do projektora, mający być swoistą alternatywą dla tradycyjnych płaskich wyświetlaczy. Ma on zapewnić dodatkowe wrażenia, które powinni docenić miłośnicy wszelkich multimediów oraz gracze.

Projekt nosi nazwę T.O.O.B. Jego autorem jest Alexander Marten McDonnell. Twierdzi on, iż jego rozwiązanie znakomicie sprawdzi się podczas oglądania filmów czy grania w gry wideo. Ekran do projektora ma kształt kopuły. Obraz z projektora przekazywany jest na ekran pośrednio –. poprzez specjalne lustro, które również ma kształt kopuły.

Jak widać na materiale wideo gadżet może zapewnić świetną rozrywkę...

Gadżet dostępny jest w dwóch wersjach. Pierwsza z nich dostępna jest do użytku domowego. Cena samej kopuły (bez projektora) wynosi 1440 dolarów. Cena z projektorem (Mitsubishi HC1600 720p DLP) oraz zestawem głośników 5.1 (Logitech G51) to już wydatek rzędu 2540 dolarów. Druga wersja jest to nadmuchiwany ekran, który można wypożyczyć. Przeznaczona jest np. do organizacji różnego rodzaju przyjęć, imprez itp.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)