Ekologiczne lampki choinkowe

Ekologiczne lampki choinkowe

Ekologiczne lampki choinkowe
Źródło zdjęć: © ecogeekliving.com
29.11.2008 18:09, aktualizacja: 29.11.2008 18:23

Czas pomyśleć nad tegoroczną świąteczną dekoracją. Jeśli chcielibyśmy przystroić dom lub drzewa w ogrodzie świecącymi lampkami ale boimy się rachunków za prąd...

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Czas pomyśleć nad tegoroczną świąteczną dekoracją. Jeśli chcielibyśmy przystroić dom lub drzewa w ogrodzie świecącymi lampkami ale boimy się rachunków za prąd, które przyjdzie nam zapłacić być może zainteresują nas ekologiczne lampki choinkowe zasilane bateriami słonecznymi.

Komplet lampek ma długość około 1. metrów i składa się z 60 diod LED. Są one bardzo łatwe w instalacji. Wystarczy powiesić je np. na choince przed domem i wetknąć w ziemię specjalny kołek z osadzonymi panelami słonecznymi oraz wbudowanym niklowo-metalowo-wodorowym (Ni-MH) akumulatorem. Diody automatycznie zaczną świecić, gdy nastanie zmierzch i samoczynnie zgasną podczas ładowania baterii. Dostępne są dwa tryby świecenia – stały i pulsujący. Zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta w pełni naładowana bateria wystarczy na 8 godzin świecenia. Sam proces ładowania w zależności od nasłonecznienia potrwa od 2 do 4 godzin.

Lampki dostępne są w pięciu kolorach: białym, bursztynowym, czerwonym, niebieskim lub zielonym. Cena jednego kompletu to _ 39,97 dolarów _. W ofercie znajduje się również wersja składająca się ze 100 różnokolorowych diod LED, której cena wynosi _ 69,97 dolarów _.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)