Ekologiczna choinka z Australii

Ekologiczna choinka z Australii

Ekologiczna choinka z Australii
10.12.2007 10:30, aktualizacja: 10.12.2007 11:11

Buro Norach – australijski grafik przedstawił rezultat swojej pracy nad
projektem „Green X-Mas Tree” czyli przyjazną dla środowiska choinką.
Zakup jej jest o 80% bardziej ekologiczny niż kupno tradycyjnego,
świątecznego drzewka

Święta tuż tuż, także możemy już zacząć się zastanawiać jak w tym roku będzie wyglądać choinka w naszym domu. Na pewno warto przy tym pomyśleć o ekologii.

Buro Norach –. australijski grafik przedstawił rezultat swojej pracy nad projektem „Green X-Mas Tree” czyli przyjazną dla środowiska choinką.
Zakup jej jest o 80% bardziej ekologiczny niż kupno tradycyjnego, świątecznego drzewka. Jest to możliwe między innymi dlatego, że przy jej wykonaniu użyto zaawansowanej techniki produkcji, kładąc duży nacisk na zminimalizowanie wykorzystania energii, a do jej budowy zastosowano nieszkodliwe dla przyrody materiały.

Obraz
© Eko-choinka

Produkt nie sprawia problemów przy transporcie, a jego rozłożenie może być świetną, rodzinną zabawą w przedświątecznej gorączce. Oczywiście po świętach choinkę możemy złożyć, a następnie używać jej co roku przy okazji świąt.

Drzewko oferowane jest w trzech rozmiarach: najmniejsze mierzy 40 cm, średnie 93 cm, a największe aż 230 cm. Ceny w zależności od wielkości wynoszą odpowiednio 69, 229 lub 1619 dolarów australijskich.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)