EasyWring - nowe mopy obrotowe w ofercie Viledy

EasyWring - nowe mopy obrotowe w ofercie Viledy
31.01.2013 14:03
EasyWring - nowe mopy obrotowe w ofercie Viledy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Na rynku pojawiły się systemy z sitem obrotowym Viledy EasyWring, dzięki którym mop sam się wyżyma.

Odkąd na rynku pojawiły się wiadra wyposażone w nakładkę wyżymającą, mycie podłogi stało się zdecydowanie mniej praco- i czasochłonne. Odsączenie wody z mopa wymagało jednak użycia siły. Vileda proponuje inne rozwiązanie.

Systemy EasyWring Viledy to zestawy wyposażone w mop oraz wiadro z sitem obrotowym i przyciskiem uruchamiającym wyżymanie. Po zanurzeniu końcówki mopa w wodzie, umieszczamy ją w wyciskaczu. Mechanizm uruchamiamy poprzez wciśnięcie pedału przy wiadrze. Jednokrotny nacisk generuje pierwszy stopień wyżęcia mopa. Jeżeli zmywamy podłogę drewnianą zaleca się kilkakrotne wciśnięcie pedału, aby lepiej odsączyć wodę. Aby zapobiec złamaniu, przycisk wzmocniono włóknem węglowym.

EasyWring&Clean to system obrotowy w wersji z mopem sznurkowym. Dzięki trójkątnej końcówce mopa możliwe jest dotarcie do kątów, a ruchome złącze drążka pozwala usunąć kurz z trudno dostępnych miejsc, np. spod mebli. Mop wykonany jest z chłonnych, ultracieńkich włókien. Nakładkę można prać w pralce, w temperaturze 60°C.

Zestaw EasyWring UltraMat tworzą: wiadro z systemem obrotowego sita i płaski mop UltraMax. Końcówka mopa składa się w połowie.

Informacje o produktach:
EasyWring & Clean - cena zestawu: 190-200 zł
EasyWring UltraMat - cena zestawu: 199-220 zł

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)