easyCall obniża ceny za połączenia

easyCall obniża ceny za połączenia

easyCall obniża ceny za połączenia
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
10.12.2012 11:03, aktualizacja: 10.12.2012 12:11

EasyCall wprowadza nowe stawki za połączenia telefoniczne. Minuta do wszystkich sieci komórkowych w Polsce kosztuje od teraz 19 groszy, a na stacjonarne - 7 groszy. Obniżce uległy też ceny połączeń na telefony komórkowe za granicę - np. za minutę rozmowy z abonentami sieci telefonii komórkowych w Wielkiej Brytanii zapłacimy 29 groszy.

7 groszy to jednolita stawka za minutę połączenia ze wszystkimi numerami stacjonarnymi w Polsce. W porównaniu do poprzednio obowiązujących stawek, cena zmniejszyła się o 1 grosz. Z kolei 1. groszy to jednolita stawka za minutę połączenia ze wszystkimi sieciami komórkowymi w Polsce. Cena ta uległa obniżeniu o 10 groszy w przypadku połączeń na telefony komórkowe Orange, Plus, T-Mobile, i aż o 70 groszy w przypadku połączeń na telefony komórkowe sieci P4 (Play).

Jeszcze większa skala obniżek dotyczy połączeń z telefonami komórkowymi na świecie. W jednym z najpopularniejszych kierunków - do Wielkiej Brytanii - koszt połączenia na komórkę spadł aż o 1,5 złotego. Od 6 grudnia wynosi 2. groszy za minutę. Niższe stawki obowiązują w innych popularnych kierunkach - np. do Niemiec, Holandii czy Włoch. Dzwoniąc do tych krajów za minutę połączenia z telefonami komórkowymi zapłacimy 19 groszy.

Obniżce uległy też ceny dla połączeń realizowanych przez numer dostępowy - bezpłatny, jeśli dzwonimy z telefonów stacjonarnych. Najbardziej potaniały połączenia przez numer dostępowy na komórki. Minuta kosztuje obecnie 2. gr. za minutę.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)