E-Board: Deska ułatwiająca prasowanie

E‑Board: Deska ułatwiająca prasowanie

E-Board: Deska ułatwiająca prasowanie
Źródło zdjęć: © Yanko Design
06.06.2012 13:25

Prasowanie, szczególnie koszul z kołnierzykiem i spodni w kant, to niełatwa sprawa. Na szczęście są gadżety, które mogą ułatwić ten nieprzyjemny obowiązek.

Pół biedy, jeśli w garnitur czy garsonkę wbijamy się tylko na szczególne okazje. Gorzej, jeśli musimy chodzić tak ubrani codziennie do pracy. A ponieważ koszule i spodnie powinny być idealnie wyprasowane, bez jednego zagniecenia, to trzeba przeznaczyć sporą ilość wolnego czasu na tańce z żelazkiem. Alternatywą jest oczywiście oddanie garderoby w ręce profesjonalistów, ale mało kogo na to stać. Na szczęście z odsieczą przychodzi designer Mohsen Jafari Malek ze swoim wynalazkiem, który nazwał E-Board.

Z pozoru jest to zwykła deska do prasowania, jednak została tak skonstruowana, aby można było ją dostosować do prasowania konkretnych rodzajów garderoby. Kiedy chcemy uprasować nieszczęsne spodnie, wystarczy, że użyjemy pokrętła, które dostosuje deskę do ich kształtu. Sprawiające zwykle najwięcej kłopotu koszule to dla tej deski też nie problem –. gadżet został wyposażony w specjalne skrzydełka, które mają wypełnić rękawy. Deskę można także dostosować do prasowania płaszczy, sukienek i innych części garderoby.

Największą wadą E-Board jest to, że nie można jej kupić –. na razie jest ona tylko ciekawym projektem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)