Dźwig garażowy sterowany iPhonem

Dźwig garażowy sterowany iPhonem30.12.2013 14:29
Dźwig garażowy sterowany iPhonem
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Już niemal wszystkie urządzenia domowe zostały stworzone w wersjach sterowanych smartfonem. Teraz przyszła kolej również na sprzęt warsztatowy. Uchwyt garażowy myLifter jest na to dowodem.
Rozwiązanie, o którym mowa to specjalny sprzęt do podwieszania i przechowywania ciężkich przedmiotów pod sufitem garażu.

288756007604271251
Źródło zdjęć: © (fot. Materiały prasowe)

Rozwiązanie, o którym mowa to specjalny sprzęt do podwieszania i przechowywania ciężkich przedmiotów pod sufitem garażu. Całość opiera się o stalowe szyny z rolkami prowadzącymi i silnikami elektrycznymi, nawijającymi stalowe linki i tym samym unoszącymi podwieszony ładunek.

Jeden silnik może unieść do 2. kg, ale urządzenia można łączyć, uzyskując większy udźwig i więcej punktów podparcia. System rozpoznawania wagi uniemożliwia podniesienie cięższych przedmiotów, więc całość jest zupełnie bezpieczna w użytkowaniu. Urządzenie potrzebuje zasilania 110 lub 240V.

288756007604467859
Źródło zdjęć: © (fot. Materiały prasowe)

Sterowanie odbywa się przez dedykowaną aplikację na urządzenia z iOS. Wersja dla Androida może pojawić się w przyszłości. Łączność iPhona z myLifterem odbywa się przez Bluetooth 4.0. Istnieje jednak również opcja zakupu podnośnika ze zwykłym pilotem. Funkcja SmartLifter pozwala na zaprogramowanie powtarzalnych wysokości opuszczania linek.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)