Dwie promocje w Długich Rozmowach

Dwie promocje w Długich Rozmowach

17.07.2007 13:01

Firma Długie Rozmowy wprowadza dwie nowe promocje wakacyjne: Gwarancja oszczędności oraz Tydzień darmowych rozmów.

Firma Długie Rozmowy (DRSA) wprowadza dwie nowe promocje wakacyjne: _ Gwarancja oszczędności _ oraz _ Tydzień darmowych rozmów _.

Promocja _ Gwarancja oszczędności _ jest skierowana do klientów indywidualnych i biznesowych posiadających analogową lub cyfrową linię telefoniczną w Telekomunikacji Polskiej. Klient w ramach promocji otrzymuje gwarancję obniżenia kosztów realizacji połączeń telefonicznych. Oznacza to, że opłata za realizację wszystkich typów połączeń poprzez sieć (lokalne, międzymiastowe, do sieci komórkowych, międzynarodowe) będzie niższa niż opłata u dotychczasowego operatora. W przypadku gdy klient dojdzie do wniosku, że jego opłaty nie są niższe ma prawo do natychmiastowego zerwania umowy a Długie Rozmowy dodatkowo zobowiązują się do anulowania ostatnio naliczonych opłat do kwoty 100 złotych.

Promocja _ Tydzień darmowych rozmów _ to oferta gwarantująca abonentom możliwość wykonywania nielimitowanych połączeń poprzez DRSA. na wszystkie krajowe numery stacjonarne (lokalne i międzymiastowe) w ciągu pierwszego tygodnia obowiązywania umowy za cenę 1 zł brutto. Promocja ta ma pomóc klientom w podjęciu decyzji co do zmiany operatora.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)