Dwie nowe myszki od Gigabyte - Force M9 Ice i Force M9

Dwie nowe myszki od Gigabyte - Force M9 Ice i Force M9
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

25.06.2012 15:20

Gigabyte, producent płyt głównych, kart graficznych i akcesoriów komputerowych poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży dwóch nowych, bezprzewodowych myszy – Force M9 Ice i Force M9.

Pierwszy z debiutujących produktów wyróżnia się zastosowaniem technologii Gigabyte Ice. Ma ona pozwalać na precyzyjne odczytywanie wskazań laserowego sensora praktycznie na każdej, nawet szklanej, powierzchni. Ponadto oferuje użytkownikom funkcję Gigabyte Free-Scrolling, do przeglądania plików i stron internetowych, opcję wyboru jednej z czterech predefiniowanych rozdzielczości DPI (800/1200/1600/2000. oraz możliwości personalizacji ustawień myszy za pomocą dedykowanego oprogramowania.

Druga z zaprezentowanych myszy to Gigabyte Force M9. Model ten wyposażony jest w sensor optyczny oraz technologię oszczędzania energii, która ma zapewniać do dwóch lat działania bez konieczności wymiany baterii. Mysz zapewnia także wsparcie dla technologii Gigabyte Free-Scrolling oraz umożliwia wybór jednej z 4 predefiniowanych rozdzielczości DPI. Dodatkowo posiada opcję personalizacji funkcji klawiszy za pomocą oprogramowania Gigabyte Sim.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Gigabyte Force M9:
• Długi czas pracy na baterii
• Technologia Gigabyte Free-Scrolling
• Opcja wyboru 4 predefiniowanych ustawień rozdzielczości DPI – 800/1200/1600/2000
• Funkcja personalizacji ustawień myszy za pomocą oprogramowania Gigabyte Sim
• Opcja pracy tylko na jednej baterii

Sugerowana cena detaliczna myszki FORCE M9 to: 129,00 PLN brutto

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)