Dwie kolejne lodówki Siemens

Dwie kolejne lodówki Siemens

Dwie kolejne lodówki Siemens
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
19.04.2012 14:54

W ofercie marki Siemens pojawiły się kolejne chłodziarkozamrażarki - KG49EAW30 o pojemności 413 l oraz KG39FPY23 o pojemności 309 l.

Chłodziarkozamrażarka Siemens KG49EAW30
W ofercie marki Siemens pojawiła się chłodziarkozamrażarka o pojemności 41. l. Nowy model pracuje w klasie efektywności energetycznej A++ i wyposażony został w elektroniczną regulację temperatury touchControl oraz wyświetlacz LCD. Do dyspozycji użytkownika jest pięć półek, półka Flex oraz szuflada crisper Box z dividerBox i regulacją wilgotności. Do przechowywania delikatnych produktów chłodziarce służy komora coolBox.

Dodatkowo model KG49EAW3. ma zamykaną górną półkę na drzwiach, a w chłodziarce jest automatyczne odszranianie oraz funkcja superchłodzenia. We wnętrzu zamontowano oświetlenie LED. W zamrażarce są trzy szuflady, w tym bigBox. Ponadto została ona wyposażona w funkcję low frost oraz supermrożenie. Zdolność zamrażania zamrażarki wynosi 12 kg/24 h. Model dostępny jest w kolorze stali szlachetnej, a drzwi pokryte są powłoką antiFingerprint.

Chłodziarkozamrażarka Siemens KG39FPY23
W ofercie marki Siemens znalazła się chłodziarkozamrażarka o pojemności 30. l. Urządzenie pracuje w klasie efektywności energetycznej A+, co gwarantuje dużą oszczędność energii. Model KG39FPY23 wyposażony jest w oświetlenie LED oraz automatyczne odszranianie w chłodziarce i zamrażarce. Ułatwieniami są elektroniczna regulacja temperatury, a także tryb eco i wakacyjny. Ciekawą opcją jest bottleTimer, czyli specjalna funkcja informująca o osiągnięciu odpowiedniej temperatury przez napój chłodzony we wnętrzu.

Dodatkowo na drzwiach chłodziarki znajduje się wyświetlacz LCD. Do dyspozycji użytkownika są trzy szklane półki, stelaż na butelki, zamykana półka na drzwiach i strefa świeżości VitaFresh 0 °C z trzema szufladami na prowadnicach teleskopowych. Z kolei w czterogwiazdkowej zamrażarce znajdują się trzy szuflady. Nowa chłodziarkozamrażarka ma funkcje superchłodzenia i supermrożenia. Zdolność zamrażania zamrażarki wynosi 1. kg/24 h. Model dostępny jest w kolorze stali szlachetnej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)