Dwie karty SIM w jednym telefonie

Dwie karty SIM w jednym telefonie

Dwie karty SIM w jednym telefonie
Źródło zdjęć: © istockphoto.com
01.01.2017 15:29, aktualizacja: 12.09.2017 15:55

Mogłoby się wydawać, że segment telefonów komórkowych jest przepełniony. Znalazło się tu jednak miejsce dla Lenovo, które oferuje naprawdę klasowe smartfony.

Lenovo – od laptopów do komórek

Markę Lenovo zna niemal każda osoba, która miała choćby minimalny kontakt z nowoczesną elektroniką. Firma została założona stosunkowo niedawno, bo w 1984 roku w Pekinie, jednak szybko zyskała doskonałą renomę, którą cieszy się do dziś. Przez wielu uznawana jest za lidera w branży komputerów osobistych i to właśnie z produkcją tego rodzaju urządzeń kojarzona jest przede wszystkim. Chińscy konstruktorzy stosują nowoczesne i innowacyjne rozwiązania opracowywane w ośrodkach badawczych na całym świecie, co szczególnie cenią sobie użytkownicy. A przy okazji produkty Lenovo często są dostępne w konkurencyjnych cenach w stosunku do zachodnich marek.

Od czasu zakupu Motoroli Mobility od Google w 2014 roku wielką popularność zyskały również smartfony Lenovo. Z perspektywy tych kilku lat trzeba uznać, że było to doskonałe posunięcie Chińczyków. Telefony komórkowe od Lenovo są proste w obsłudze, posiadają intuicyjne menu oraz doskonale dopracowane multimedia. Jednym z flagowych modeli jest K6 Note, który pozwala na jednoczesne korzystanie z dwóch numerów komórkowych.

Smartfony Lenovo – 2 karty SIM w jednym telefonie

To niemal znak rozpoznawczy K6 Note oraz funkcja, którą bardzo cenią sobie osoby zapracowane i wykonujące wiele obowiązków. To one najczęściej noszą ze sobą 2 telefony (a czasem i więcej), co przecież bywa bardzo kłopotliwe. Łatwo któregoś zapomnieć, trzeba stale pilnować, aby żaden z nich nie uległ rozładowaniu, często również wymaga to posiadania dwóch różnych ładowarek. A w kieszeni spodni czy marynarki ciężko zmieścić dokumenty, portfel i dwa smartfony. Podobnie zresztą w przypadku niewielkiej, damskiej torebki.

Rozwiązanie tych niedogodności wdrożyli projektanci Lenovo w K6 Note. Dodatkowy slot umieszczony we wnętrzu urządzenia umożliwia korzystanie z aż 2 kart SIM. Pozwala to na pozostawienie dodatkowego smartfona w domu i obsługę numeru prywatnego i służbowego w obrębie jednego aparatu. To oszczędność czasu, miejsca i energii, a także świetne rozwiązanie dla osób roztargnionych – o zabraniu jednego telefonu będziesz pamiętał zawsze.

Co więcej, wiele smartfonów Lenovo posiada czytnik linii papilarnych. To praktyczne rozwiązanie jest świetnym zabezpieczeniem telefonu przed odblokowaniem przez niepowołane osoby. Tym bardziej, jeżeli zarówno dane prywatne, jak i służbowe przechowujesz na jednym smartfonie. W takiej sytuacji bezpieczeństwo jest najważniejsze – na szczęście chińscy konstruktorzy nie zapomnieli o tym i zastosowali odpowiednie systemy w K6 Note.

Klasowe multimedia na każdy dzień

Zgodnie z trendami dzisiejszego rynku, w smartfonach Lenovo montuje się wyłącznie klasowe zestawy multimedialne. Wystarczy spojrzeć na jeden z flagowych modeli – K6 Note. Posiada on dwa aparaty z matrycami o rozdzielczości kolejno 16 Mpix i 8 Mpix oraz dodatkowe funkcje, jak chociażby PDAF, lampa błyskowa z dwiema diodami LED oraz korektą kolorów.

Wszystko to sprawia, że zapisywane zdjęcia czy wideo są znakomitej jakości i świetnie odwzorowują wszelkie detale. Dzięki obsłudze standardu LTE z powodzeniem możesz również prowadzić wideokonferencje. Smartfony Lenovo szybko zyskują popularność i z pewnością nie jest to dziełem przypadku – te urządzenia są po prostu naprawdę praktyczne i funkcjonalne.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)