Dwa nowe Walkmany od Sony: W250 i B150

Dwa nowe Walkmany od Sony: W250 i B150

15.04.2010 10:55, aktual.: 09.06.2010 16:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Seria Walkman NWZ-W250 powstała z myślą o osobach prowadzących aktywny tryb życia. Tworzą ją odtwarzacze MP3, które jako pierwsze w historii Sony są odporne na pot i padający deszcz. Po treningu można opłukać urządzenie pod kranem2, a nawet pójść w nim pod prysznic.Seria B150 przeznaczona jest natomiast dla młodych użytkowników.

Dostępny w czterech odmianach kolorystycznych odtwarzacz W25. ma lekką, zintegrowaną konstrukcję, z której całkowicie wyeliminowano przewody – często stanowiące utrudnienie podczas ćwiczeń czy biegania.

Urządzenie pozwala w prosty sposób wybierać żądane nagrania. Dzięki funkcji playlisty można wcześniej przygotować odpowiednią składankę. Aby zmienić folder, wykonawcę czy album, wystarczy nacisnąć wielofunkcyjny przycisk.

Obraz
© (fot. Sony)

3-minutowe ładowanie pozwoli na odsłuch do 9. minut. Całkowicie naładowany wewnętrzny akumulator zapewni do 11 godzin słuchania.

Dostarczana w komplecie podstawka ładująca pełni także funkcję doku USB, służącego do przesyłania nagrań z komputera do odtwarzacza.

Poczuj brzmienie basu.

Walkman NWZ-B150 to propozycja dla młodszych miłośników muzyki, szczególnie tych, którzy wcześniej nie posiadali odtwarzacza MP3. Model B150 jest mały i kolorowy, odznacza się dobrym brzmieniem i gwarantuje mocny bas. Specjalny przycisk pozwala błyskawicznie włączyć wzmacnianie basu, sygnalizowane miganiem czerwonych kontrolek diodowych.

Obraz
© Model B150 (fot. Sony)

Wbudowane złącze USB umożliwia łączenie odtwarzacza z komputerem –. bez żadnych kabli ani specjalnych programów. Przesyłanie nagrań do odtwarzacza sprowadza się do zaznaczenia i przeniesienia odpowiednich plików. Złącze USB ułatwia także przesyłanie nagrań do i z kompatybilnych mini- i mikrozestawów Hi-Fi.

Obsługa urządzenia jest niezwykle prosta. Sprawdzanie informacji o utworach i wykonawcach umożliwia 3-wierszowy wyświetlacz LCD, a do wyszukiwania żądanego nagrania można użyć funkcji ZAPPIN, odtwarzającej krótkie fragmenty poszczególnych utworów.

Podobnie jak w modelu W250. tak i w B150 3-minutowe ładowanie pozwoli na odsłuch do 90 minut. Po całkowitym naładowaniu wewnętrznego akumulatora urządzenie może grać bez przerwy do 18 godzin.

Modele z serii B150F są dodatkowo wyposażone w radio UKF i funkcję nagrywania głosu oraz audycji radiowych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)