Dwa nowe modele wodnych odkurzaczy Samsunga

Dwa nowe modele wodnych odkurzaczy Samsunga01.10.2014 15:41
Dwa nowe modele wodnych odkurzaczy Samsunga
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Samsung wprowadził na rynek nowe modele odkurzaczy wodnych z linii Motion Sync: VW17H9070HU oraz VW17H9090HU. Główną cechą odróżniającą odkurzacze wodne od tradycyjnych jest rodzaj zastosowanego filtra. Odkurzacze z filtrem wodnym wsysają powietrze do specjalnej komory z wodą. Trafiający tam brud oddzielany jest od powietrza, a zanieczyszczenia, które nie zostały w wodzie są zatrzymywane przez dodatkowy filtr (HEPA).

Zaletą odkurzaczy z linii Motion Sync jest funkcja Trio System, która w zależności od potrzeb umożliwia odkurzanie na sucho, na mokro oraz z użyciem filtra wodnego. Jednym z ważniejszych zastosowań tej funkcji, jest usuwanie zabrudzeń takich jak błoto, kurz, a także cieczy z każdej powierzchni. Możliwe jest również odkurzenie na mokro dywanów czy płytek. Efektywność usuwania zanieczyszczeń potwierdzona w testach wewnętrznych firmy wynosi 99. - m. in. dzięki sile ssącej wynoszącej 230W.

Konstrukcja typu Motion Sync Design zachowuje stabilność urządzeń podczas dynamicznych ruchów. Dzięki możliwości sterowania falami radiowymi i regulacji mocy w rączce, nie musimy przerywać sprzątania, aby zmienić ustawienia urządzenia.

Do urządzeń dołączone są akcesoria, m. in. szczelinówka, szczotka do kurzu i tapicerki w jednym. Dodatkowo, model VW17H9090HU wyposażono w mini turboszczotkę i szczotkę do parkietu. Moc silnika nowych odkurzaczy wodnych Samsung wynosi 1700W.

Ceny: odpowiednio 1500 i 1600 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)