Drukarki z programowalnym panelem dotykowym

Drukarki z programowalnym panelem dotykowym

Drukarki z programowalnym panelem dotykowym
Źródło zdjęć: © Lexmark
13.10.2009 15:16

Lexmark International wprowadził do oferty pierwsze na rynku jednofunkcyjne, monochromatyczne drukarki laserowe formatu A4 z ekranem dotykowym. Laserowa drukarka monochromatyczna Lexmark T656dne daje klientom możliwość rozwinięcia użyteczności urządzenia tak, aby sprostać specyficznym potrzebom działalności gospodarczej z wykorzystaniem wielokrotnie nagradzanego rozwiązania opracowanego przez Lexmark - Embedded Solutions Framework (eFS)

Lexmark T656dne

Monochromatyczna drukarka laserowa Lexmark T656dne dostarcza możliwości i profesjonalne rozwiązania dużym grupom roboczym, zapewniając dostęp do fabrycznych oraz niestandardowych aplikacji za pośrednictwem dotknięcia ikony. Zaraz po włączeniu drukarki za pośrednictwem 7-calowego, dotykowego wyświetlacza, użytkownicy będą mogli skorzystać z kilku unikalnych funkcji: - Opcje: Formularze i Ulubione, które pomogą zredukować straty związane z drukiem arkuszy do późniejszego wykorzystania
- Ustawienia Eco, które pomagają w zwiększeniu oszczędności energii oraz redukcji strat papieru oraz tonera
- Showroom, unikalne medium, które demonstruje możliwości wykorzystania ekranu dotykowego do komunikacji
- Zmiana Tła, która pozwala przedsiębiorstwom na wyświetlanie logo firmy lub personalizację obrazu tła
- Zmiana języka, która jest możliwa podczas wyboru ustawień, pozwala w wielojęzycznych środowiskach na łatwą zmianę języka wyświetlania

Obraz
© (fot. Lexmark)

Drukarka Lexmark T656dne, która drukuje do 5. stron na minutę, wyposażona jest w zintegrowany duplex, który zmniejszy ilości odpadów papierowych i wewnętrzny dysk twardy o dużej pojemności, który wesprze dodatkowe aplikacje.

Lexmark X546dtn, C546dtn oraz E462dtn

Kolejne trzy laserowe produkty wprowadzone w dniu dzisiejszym, mają zaspokoić potrzeby, klientów którzy drukują w dużych ilościach. Rozwijają one wielokrotnie nagradzaną serię laserowych urządzeń firmy Lexmark:

- Kolorowe, laserowe urządzenie wielofunkcyjne Lexmark X546dtn oraz drukarka Lexmark C546dtn:

Urządzenia zostały zaprojektowane z myślą o małych i średnich grupach roboczych oraz zapracowanych biurach, które potrzebują dostępnego urządzenia, które dostarczy rozwiązań podnoszących efektywność, jak i kolorowych wydruków profesjonalnej jakości. Obydwa modele zostały wyposażone standardowo w podajnik Lexmark Duo Drawer o pojemności do 90. arkuszy, największy w klasie kolorowych drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych w cenie do 1000 Euro. Dodatkowo, dla klientów, którzy potrzebują jeszcze większej pojemności podajników (do obsługi różnych mediów i/lub unikania częstego uzupełniania papieru), możliwe jest zastosowanie nowej opcjonalnej szuflady na 550 arkuszy, która pozwala na zwiększenie maksymalnej pojemności do 1450 arkuszy. Lexmark X546dtn i Lexmark C546dtn są dostarczane z tonerami o większej wydajności niż ich główni konkurenci, do 4000 stron dla każdego koloru oraz do 8000 stron dla wysokowydajnego czarnego tonera, które oznaczają mniej interwencji dla użytkownika oraz redukcję całkowitego kosztu
eksploatacji dzięki mniejszemu kosztowi druku jednej strony.

- Monochromatyczna drukarka laserowa Lexmark E462dtn:

Drukarka jest idealna dla małych i średnich grup roboczych. Pomoże klientom w zredukowaniu kosztów, jednocześnie pozostając przyjazną dla środowiska. Toner posprzedażny o wydajności 1800. stron, który jak wszystkie tonery firmy Lexmark, może zostać nieodpłatnie poddany recyklingowi, został zaprojektowany z myślą o klientach, którzy poszukują niskiego kosztu druku strony. Podajnik na 250 arkuszy jest w standardowym wyposażeniu drukarki aby zwiększyć pojemność wejściową.

Serie Lexmark W850 oraz X860

Firma Lexmark wprowadziła ponadto osiem wszechstronnych modeli drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych, które zaspokoją wszelkie potrzeby dużych grup roboczych związane z wydrukami w formacie A3.

Seria laserowych, monochromatycznych urządzeń wielofunkcyjnych Lexmark X860:

Te biurowe urządzenia wielofunkcyjne łączą możliwości kilku autonomicznych jednostek i oferują wysoką wydajność, zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, wiele opcji podajników oraz wykańczania dokumentów, a także szybkość druku w przedziale od 3. str./min. do 55str./min. Wszystkie urządzenia dostępne są z opcjonalnym faksem.

Obraz
© Panel drukarki Lexmark X546dtn (fot. Lexmark)

Modele z serii Lexmark X86. zostały wyposażone w duży, 9-calowy programowalny kolorowy ekran dotykowy, który umożliwia osiągnięcie maksymalnej wydajności pracy grup roboczych dzięki możliwości dostosowania na podstawie potrzeb biznesowych, co pozwala na usprawnienie i uproszczenie skomplikowanych procedur.

Dziurkowanie oraz układanie offsetowe, jak również inne zaawansowane funkcje wykańczania są opcją, która pomoże środowiskom intensywnie drukującym zwiększyć produktywność oraz maksymalnie wykorzystać ich potencjał. Ponadto oferowana przez Lexmark opcja Booklet Finisher umożliwia zdefiniowanie sposobu złożenia wydrukowanych np. broszur oraz wykonuje tę czynność.

Urządzenia serii Lexmark X86. zapewniają wszechstronną obsługę papieru i wysokowydajnye kasety z tonerem. Pojemność podajników może zostać rozszerzona aż do 5100 arkuszy dzięki opcjonalnym podajnikom Duo Drawer i High- Capacity Feeder. Ponadto kasety z tonerem charakteryzują się imponującą wydajnością 35.000 stron.

Seria monochromatycznych drukarek laserowych Lexmark W850:

Są to wydajne drukarki o wyjątkowo dużej pojemności podajników, dedykowane intensywnie drukującym grupom roboczym. Dodatkową zaletą serii jest obsługa mediów formatu A3 oraz opcje wykańczania. Dzięki wbudowanej inteligencji drukarki utrzymują kolejność wydruków, dzięki czemu seria Lexmark W850 jest prostym sposobem na osiągnięcie maksymalnej efektywności pracy klientów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)