Druga odsłona kamienia - ZEN Stone Plus

Druga odsłona kamienia - ZEN Stone Plus
Źródło zdjęć: © Creative

21.06.2007 16:15, aktual.: 21.06.2007 16:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowy odtwarzacz MP3 z owalnym wyświetlaczem, radiem,
dyktafonem, zegarem i stoperem

Ten nowoczesny odtwarzacz MP3 o sportowym design’ie z pamięcią 2 GB nie tylko odtwarza muzykę, ale posiada także radio UKF, zegar ze stoperem, dyktafon oraz okrągły, podświetlany na niebiesko ekran. Wszystko to w cenie 259 PLN brutto. Doskonały do biegania, gdy spieszysz się z lekcji na lekcję, ćwiczysz na siłowni lub jedziesz do pracy.

Obraz
© ZEN Stone Plus

Nowy ZEN Stone Plus będzie dostępny w sześciu lśniących kolorach – czarnym, białym, czerwonym, niebieskim, różowym i zielonym. Odtwarzacz ma gładki, opływowy kształt i dobrze leży w dłoni, a pamięć 2GB. Odtwarza muzykę z plików MP3 i WMA, ale także książki audio w formacie Audible i MP3.

ZEN Stone Plus nie wymaga sterowników - wystarczy przeciągnąć i upuścić wybrane piosenki z dysku komputera do pamięci odtwarzacza. Podświetlany na niebiesko, owalny ekran z czytelnymi ikonami, ułatwia wybór funkcji odtwarzacza i sposobu odtwarzania utworów - z folderów lub listy odtwarzania.

Creative ZEN Stone Plus to:

  • 2 GB pamięci
  • Okrągły niebieski wyświetlacz ułatwia wybór utworu i korzystanie z innych funkcji.
  • Odtwarzacz MP3, radio UKF, zegar ze stoperem, dyktafon – wszystko w jednym!
  • Programowany przycisk skrótu ułatwiający dostęp do wybranej funkcji.
  • Wbudowany akumulator wielokrotnego ładowania – do 9,5 godzin odtwarzania muzyki.
  • Dostępny w kolorach: czarnym, białym, zielonym, niebieskim, czerwonym i różowym . * *Odtwarzacz ZEN Stone Plus wejdzie na rynek z szerokim zestawem akcesoriów: Creative TravelSound ZEN Stone to przenośne głośniki dla odtwarzaczy ZEN Stone Plus i ZEN Stone, dostępne w kolorze czarnym lub białym. Wyróżniają się zaokrąglonymi kształtami i wbudowaną podstawką, umożliwiającą ustawienie na płaskiej powierzchni i słuchanie muzyki z odtwarzacza. Lekki, wszechstronny system posiada miniaturowe przetworniki, które zapewniają czyste brzmienie. Czas odtwarzana na dwóch bateriach alkalicznych AAA to ponad 20 godzin. Głośniki mogą również działać bez baterii z niskim poziomem głośności, wykorzystując akumulator odtwarzacza. TravelSound ZEN Stone dostępny jest w cenie 129 PLN brutto.

Użytkownicy mogą personalizować odtwarzacz ZEN Stone Plus za pomocą atrakcyjnych silikonowych etui z klipsem, dostępnych w pięciu kolorach. Pozostałe akcesoria to: sportowy pasek na ramię z etui, stylowy pasek na nadgarstek ułatwiający korzystanie z zegara / stopera, oraz elegancki brelok z miniaturowym futerałem na odtwarzacz. Odtwarzacz Creative ZEN Stone Plus dostępny będzie na rynku polskim od końca czerwca w cenie 259 PLN brutto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)