Dropss - rewolucyjnie czysty internet!

Dropss - rewolucyjnie czysty internet!

Dropss - rewolucyjnie czysty internet!
05.08.2014 11:27, aktualizacja: 06.08.2014 10:21

Internet do 20 Mb/s na kablach Orange Polska, bez limitów transmisji danych, bez przymusowego abonamentu telefonicznego lub opłaty za utrzymanie łącza. Taki jest Dropss Powered by Netia - oferta "czystego internetu" za 49,90 zł miesięcznie, dostępna m.in. dla dotychczasowych abonentów usługi Neostrada Orange.

- Dropss to największe wydarzenie w zakresie dostępu do internetu na łączach Orange Polska, dawnej Telekomunikacji Polskiej od 200. roku, kiedy nastąpiło zniesienie monopolu, co doprowadziło do spadku cen i likwidacji limitów transmisji danych na łączach stacjonarnych – powiedział Tomasz Szopa, Dyrektor Generalny Rynku Klientów Indywidualnych w Netii. - Jestem przekonany, że Dropss ze swoją niezwykle atrakcyjną ceną i bardzo uczciwymi warunkami, pozwoli dotychczasowym użytkownikom Neostrady na odcięcie zbędnych wydatków na telefon stacjonarny czy utrzymanie łącza i cieszenie się czystym, szybkim internetem bez limitów – dodał Tomasz Szopa.

Oferta Dropss skierowana jest wyłącznie do nowych klientów Grupy Netia, aktywnych użytkowników usług na bazie łączy Orange Polska (dawna Telekomunikacja Polska). Usługa dostępna na uwolnionych liniach byłego monopolisty, w ramach dostępu regulowanego LLU, kosztuje 49,9. zł miesięcznie (z e-fakturą). Z Dropssa mogą skorzystać wszyscy, którzy zawrą z operatorem umowę na czas nieokreślony.

W przeciwieństwie do konkurencji, kupując internet Dropss, klient nie musi (a nawet nie może!) kupić usługi telefonicznej i nie musi ponosić opłaty za utrzymanie łącza, która w Orange Polska wynosi 29,2. zł brutto.

Jedyną usługa dodatkową, którą można zamówić do internetu Dropss jest HBO GO w cenie 2. zł miesięcznie (umowa na czas nieokreślony, pierwszy miesiąc na próbę w cenie 1 zł). Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 49 zł.

Zakup usługi Dropss możliwy jest wyłącznie poprzez stronę: www.dropss.pl

Źródło artykułu:Artykuł sponsorowany
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie