DriverMax - koniec żmudnych poszukiwań sterowników

DriverMax - koniec żmudnych poszukiwań sterowników
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

03.01.2012 14:32, aktual.: 04.01.2012 11:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

DriverMax to nowe, darmowe i łatwe w obsłudze narzędzie umożliwiające wyszukanie i pobranie z internetu najnowszych wersji sterowników do urządzeń zainstalowanych w komputerze.

DriverMax to nowe, darmowe i łatwe w obsłudze narzędzie umożliwiające wyszukanie i pobranie z internetu najnowszych wersji sterowników do urządzeń zainstalowanych w komputerze. Koniec ze żmudnym przeczesywaniem zasobów internetu czy płyt CD, które często gubimy.

DriverMax pozwala również na eksport wszystkich aktualnie zainstalowanych w systemie sterowników, albo tylko tych wybranych przez nas, co do których stabilnego działania jesteśmy pewni. Po przeinstalowaniu systemu Windows wszystkie potrzebne pliki znajdują się w jednym miejscu. Ich instalacja odbywa się bez konieczności wielokrotnego restartowania systemu - wystarczy jeden restart po przeprowadzeniu całej instalacji. Warto wspomnieć także o funkcji Driver Backup, która pozwala utworzyć kopię zapasową wybranych sterowników do archiwum w formacie ZIP, które w razie potrzeby możemy przywrócić.

Program jest kompatybilny z systemami Windows XP, Vista i 7 - zarówno w wersjach 32-, jak i 64-bitowych. Mozna go pobrac z naszego działu z plikami, klikajac na przycisk powyżej.

SW

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (106)