Drift Ghost-S - nowa jakość wśród kamer sportowych

Drift Ghost-S - nowa jakość wśród kamer sportowych
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

21.11.2013 09:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Brytyjska firma Drift Innovation, projektująca i produkująca kamery sportowe przedstawiła właśnie nowy model – Drift Ghost-S. Najnowsza kamera różni się od poprzedniej wersji wieloma podzespołami i funkcjami. Nowy jest m.in. siedmioelementowy układ optyczny. Za przetwarzanie obrazu odpowiedzialna jest matryca Sony wykonana w technologii BSI CMOS.

Brytyjska firma Drift Innovation, projektująca i produkująca kamery sportowe przedstawiła właśnie nowy model – Drift Ghost-S.

Najnowsza kamera różni się od poprzedniej wersji wieloma podzespołami i funkcjami. Nowy jest m.in. siedmioelementowy układ optyczny. Za przetwarzanie obrazu odpowiedzialna jest matryca Sony wykonana w technologii BSI CMOS. Wydajniejszy jest też procesor obrazu. Drift Ghost-S nagrywa filmy z prędkością 6. kl./s. w rozdzielczości 1080p, a także 120 kl./s. dla 720p, co pozwala na tworzenie obrazów w „slow motion”. Ghost-S wyróżnia się aż 3,5 godzinną pracą na jednej baterii, co stanowi swoisty rekord.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

W nowej kamerze wprowadzono takie udogodnienia jak zmienny bitrate, czy tryby obrazu. Poprawie uległa także jakość i rozdzielczość zdjęć –. obecnie fotografować można w rozdzielczości 12 MP. Ciekawą funkcjonalnością jest też Clone Mode. Dzięki łączności Wi-Fi pozwala na jednoczesne sterowanie kilkoma kamerami, przy pomocy jednej z nich. Ghost-S wyposażono również w opcję odzyskiwania pamięci w przypadku nagłego zerwania zasilania oraz tryb rejestracji trasy Car DVR.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Pomimo zmiany tak wielu podzespołów kamera Drift Ghost-S zachowała zalety modelu poprzedniego, takie jak wbudowany ekran, dwukierunkowy pilot, Video Tagging, korekta ekspozycji, możliwość obrotu obiektywu, czy wbudowany standardowy gwint fotograficzny. Dodatkowo nowy model jest w pełni kompatybilny z obecnymi akcesoriami, w tym z kasetką wodoodporną do 60 metrów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)