Doughnut Maker SDM 800 A1 - opiekacz do pączków z Lidla

Doughnut Maker SDM 800 A1 - opiekacz do pączków z Lidla
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

23.08.2013 09:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W dyskontach coraz częściej oprócz produktów spożywczych pojawiają się także drobne urządzenia AGD nieznanych u nas marek, często dostępne tylko w danym sklepie. Z ich jakością bywa różnie, choć trzeba przyznać, że zazwyczaj wyróżniają się niższą od konkurencji ceną.

Czasem można także znaleźć wśród nich urządzenia, które w sieciowych sklepach z AGD pojawiają się rzadko. Przykładem może być wypiekacz do pączków, a dokładniej mówiąc, ich amerykańskiej wersji, który można kupić w sieci sklepów Lidl.

Doughnut Maker SDM 80. A1 wyglądem przypomina gofrownicę lub opiekacz do kanapek. Jest to proste urządzenie o wymiarach 20,5 x 9 x 26 cm, bez pokręteł ani przycisków. Za jego pomocą możemy upiec jednocześnie 7 niewielkich pączków z dziurką.

Aby przyrządzić pączki, wystarczy podłączyć urządzenie do prądu. Czerwona lampka zasygnalizuje, że opiekacz nagrzewa się. Gdy zapali się lampka zielona, to znak, że wnętrze urządzenia osiągnęło pożądaną temperaturę i można wlać ciasto do foremek. Gdy pączki będą gotowe, ponownie poinformuje nas o tym czerwona lampka. Jak zapewnia producent, pieczenie jednej porcji pączków trwa niespełna 5 minut.

Do urządzenia dołączono instrukcję obsługi po polsku i książeczkę z przepisami.

Cena: 60 zł

Anna Paczuska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także