Dotykowy aparat Casio Exilim EX‑ZS15

Dotykowy aparat Casio Exilim EX-ZS15
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

29.09.2011 13:39, aktual.: 10.01.2012 09:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po dotykowych smartfonach i tabletach przyszedł czas na aparaty cyfrowe. Na polskim rynku zadebiutował właśnie nowy model aparatu Casio Exilim EX-ZS15. Na jego obudowie nie znajdziemy żadnych funkcyjnych przycisków. Jedyny to przycisk nagrywania. Reszta funkcji obsługiwana jest za pomocą dotykowego, 3” ekranu.

W Casio EX-ZS1. wystarczy ruch palca, aby przybliżyć się do fotografowanego obiektu, czy ująć wszystkich znajomych na jednym zdjęciu. Aparat wyposażono w 26mm obiektyw szerokokątny z 5x zoomem optycznym. Aparat umożliwia także nagrywanie filmów w jakości HD. Matryca aparatu to 14,1 Mpx.

Menu EX-ZS1. obsługuje się za dotknięciem palca – jak choćby funkcje nagrywania czy odtwarzania, zaś przewijanie i identyfikowanie za pomocą kolorowych symboli. Ciekawym rozwiązaniem w tym dotykowym modelu Casio EX-ZS15 jest możliwość wyboru karty na jakiej chcemy zapisywać zdjęcia czy filmy. Slot obsługuje karty SD, SDHC lub SDXC (kompatybilne z Eye-Fi).

Wybór mamy także co do możliwości ładowania baterii. Zasilać ją możemy tradycyjnie korzystając z gniazdka lub, co jest obecnie bardziej komfortowe, używając kabla USB z bezpośrednim podłączeniem do komputera.

Sugerowana cena detaliczna EX-ZS15 to 599 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)