Domowy Internet poza domem - to możliwe!

Domowy Internet poza domem - to możliwe!

Domowy Internet poza domem - to możliwe!
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
30.09.2013 11:42, aktualizacja: 30.09.2013 12:56

Żyjemy w czasach, w których bez Internetu, jak bez powietrza - trudno oddychać. Bycie online to już nie moda czy przywilej to potrzeba i sposób funkcjonowania. Dostęp do sieci pozwala na sprawne wykonywanie służbowych obowiązków, sprawdzenie menu restauracji, rozkładu jazdy autobusów czy bycie w stałym kontakcie ze znajomymi. Niestety pakiet internetowy u poszczególnych operatorów nadal potrafi kosztować naprawdę sporo. Jest jednak alternatywa - to Orange FunSpot.

Co proponują Serce i Rozum?

Oferta Orange FunSpot skierowana jest od osób, które bez dodatkowych opłat, chcą korzystać z Internetu w określonych miejscach. Serce i Rozum proponują nowatorskie rozwiązanie –. Internet domowy dostępny poza domem. Usługa pozwala na bycie online w ramach opłat za Internet domowy także wtedy, kiedy wychodzisz z mieszkania. Orange daje możliwość korzystać z Internetu na zewnątrz dzięki dostępowi do sieci punktów w całej Polsce.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Jak to działa?

Internet domowy poza domem? Jeśli do tej pory wydawało Ci się to niemożliwe, musisz zapoznać się z ofertą Orange FunSpot. To nowatorskie rozwiązanie pozwala na korzystanie z sieci właśnie w taki sposób, w dodatku bez dodatkowych opłat!

Orange FunSpot jest siecią punktów dostępu do Internetu nazwanych FunSpotami, którą tworzą modemy Livebox użytkowników Neostrady. Modemy Livebox dzielą sygnał Wi-Fi w ten sposób, że powstaje osobna sieć prywatna do korzystania z niej w domu i odrębna - zewnętrzna, do korzystania poza domem. Pomiędzy obydwoma sieciami nie ma komunikacji i są one od siebie całkowicie odseparowane. Taki podział pasma Wi-Fi zapewnia bezpieczeństwo domowego Internetu, który ma zawsze priorytet. Z sieci zewnętrznej, powstałej dzięki FunSpotom, mogą korzystać inni użytkownicy Liveboxów, którzy znajdą się w zasięgu danego punktu Orange FunSpot –. zupełnie za darmo, bez limitu transferu danych i bez podpisywania dodatkowych umów. Takie rozwiązanie pozwala na stworzenie swego rodzaju społeczności, członkowie której zapewniają sobie nawzajem dostęp do Internetu.

Dla kogo?

Orange FunSpot powstał z myślą o tych, którzy potrzebują dostępu do Internetu poza domem, ale nie muszą być online zawsze i wszędzie. To rozwiązanie idealne dla osób, którym wystarcza, że mają dostęp do Internetu jest w wybranych miejscach. Największą zaletą tej usługi jest brak opłat i konieczności podpisywania dodatkowych umów. Aby korzystać z Orange FunSpot, wystarczy być Klientem Orange, mieć usługę z modemem Livebox, nie zalegać z rachunkami i aktywować Orange FunSpot na swoim koncie, na portalu FunSpot.

Kiedy się przydaje?

Z usługi FunSpot możesz korzystać zawsze wtedy, kiedy znajdziesz się w miejscu, w którym masz dostęp do sieci Wi-Fi stworzonej dzięki modemom Livebox. Możesz wtedy sprawdzić skrzynkę pocztową, skontaktować się ze znajomymi poprzez portale społecznościowe czy wykorzystać wolną chwilę na sprawdzenie najświeższych wiadomości albo posłuchanie muzyki nie płacąc za to! Znajdując się w zasięgu punktu Orange FunSpot, korzystasz z Internetu zupełnie za darmo.

Gdzie można korzystać?

Ponieważ sieć Orange FunSpot tworzą punkty rozsiane po całej Polsce, możesz korzystać z dostępu do darmowego Internetu bez ograniczeń terytorialnych. Sieć tworzą tysiące punktów w całym kraju, dlatego zasięg sieci nie ogranicza się tylko do największych miast czy wybranych miejscowości. Dzięki coraz większej ilości osób korzystających z usługi Orange FunSpot i tworzących FunSpotową społeczność, liczba punktów generujących zasięg Wi-Fi stale rośnie. Nie czekaj, aktywuj swoje konto i korzystaj ze swojego domowego Internetu także poza domem już dziś – zupełnie za darmo!

Źródło artykułu:Artykuł sponsorowany
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie