Domowe smoothie w kilka minut

Domowe smoothie w kilka minut

Domowe smoothie w kilka minut
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
08.07.2014 15:04

Severin stworzył praktyczny mikser do smoothie, pozwalający szybko przygotowywać koktajle owocowe. Najciekawszym elementem nowego urządzenia jest pojemnik do miksowania, spełniający jednocześnie funkcję praktycznego kubka.

Po zmiksowaniu owoców po prostu zdejmujesz go z podstawy, wyciągasz wkładkę z ostrzem ze stali nierdzewnej zastępując ją pokrywką i …. „smoothie na wynos” gotowe. Szczelna pokrywka zabezpiecza przed wylaniem się koktajlu podczas transportu. Kubek ma pojemność 600 ml, a w zestawie znajdują się dwie sztuki. Pojemniki wykonano z tritanu i nie zawierają one bizphenolu A. Ponadto są wytrzymałe, lekkie i nadają się do mycia w zmywarce. W żaden sposób nie wpływają na smak ani kolor napojów.
W przeciwieństwie do wyciskanych soków, w przypadku smoothie miksowany jest cały owoc, za wyjątkiem skórki i pestek. Podstawę koktajlu stanowi owocowa masa, która jest często mieszana z płynem. Dzięki smukłemu kształtowi pojemnika, urządzenie pozwala przygotowywać napój bez dodawania żadnych płynów, takich jak soki owocowe, czy woda. Mikser dysponuje mocą 30. W.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)